ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odc. 4. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odc. 4. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

27.09.2016, godz. 22:29
Top Model 6
foto: © AKPA

Top Model. Zostań modelką 6, odcinek 4. zapis relacji na żywo na Se.pl, która rozpoczęła się o 21.30. W tym odcinku dowiedzieliśmy się, jak uczestnicy poradzili sobie z metamorfozami. Wiemy, że nie wszystkim spodobał się proponowany nowy look! Podczas sesji zdjęciowych najlepiej wypadli Ewa i Patryk, a program opuścił Kamil.

22.27 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami i zapraszamy na relację za tydzień.

22.25 - Kochani mieliście trudną cyrkowa sesje zdjęciową - powiedziała Joanna krupa. Najlepsze zdjęcie należy do Patryka. - Wierzymy w ciebie, pora byś i ty uwierzył - wyznała jurorka. W programie zostają Ola, Daniel, Daria, Mateusz, Sasza, Zuza. Pozostała ósemka jest zagrożona. Jedna osoba odpadnie dziś z programu. Michał Piróg może uratować podczas całej edycji tylko jedna osobę. W programie zostaje również Adrianna, Ewa, Natalia, Adam, Kamila, Mateusz i Mariusz. Z programu odpada dziś Kamil.

22.15 Przerwa reklamowa, a po niej werdykt jurorów.

22.10 Zdjęcia uczestników ocenią jurorzy: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Joanna Krupa i fotograf Robert Wolański. - Daniel wyglądasz super, podoba mi się twoje zdjęcie. Jednak trafiłeś na bardzo silnego konkurenta - Adama. Finalnie jurorzy wybierają Daniela. W pojedynku z Natalią, Daria przechodzi dalej. - Warto było walczyć o to jedno zdjęci - skomentował zdjęcie Patryka Robert Wolański. W parze z Mateuszem, to Patryk przechodzi dalej. Czas na Kamila i Mateusza. Jurorzy zdecydowali, że lepsze zdjęcie należy do Mateusza. Ola i Kamila. Jurorzy krytycznie oceniają zdjęcie Kamili. Fotograf chwali pracę z Olą. Dziewczyna przechodzi dalej. Sasza i Adrianna. Jurorzy nie są jednomyślni, jednak większością głosów Sasza jest bezpieczny. Zuza i Mateusz. Większością głosów to Zuza przechodzi dalej. Czas na Ewę. Mimo że dziewczyna jest bezpieczna, Joanna Krupa krytycznie ocenia jej zdjęcie.

22.05 Natalia pozuje na płonącej obręczy. Uczestniczka nie zważa na płomienie i dzielnie pozuje do zdjęcia. Okazuje się, że trochę się oparzyła. Kolejni uczestnicy dali z siebie wszystko, by zostać w programie. Teraz czas na Kamilę. Dziewczyna ma problem z pozowaniem do zdjęcia. Po chwili Robertowi udaje się zrobić jej zdjęcie. Mateusz ma oryginalną urodę, co próbuje wykorzystać. Mateusz z kolei jest trochę przerażony. Pozuje do zdjęcia z płonącymi pochodniami.

22.00 Uczestnicy są już po metamorfozach, a przed nim sesja zdjęciowa w cyrku. Za aparatem stanie Robert Wolański. Bezpieczna w tej konkurencji jest Ewa, która zagwarantowała sobie miejsce w programie w poprzednim zadaniu. Modele i modelki dają sobie wszystko, by zdjęcia wyszły perfekcyjnie. Wyraźnie widać rywalizację między Adamem i Danielem.

Jak @joannakrupa? ☺

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 12:55 PDT

Dobra zmiana? ☺ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 12:51 PDT

21.55 Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański zajmie się metamorfozami uczestników. Na pierwszy ogień poszła Ola. Fryzjer zaproponował jej krótką fryzurę. Dziewczyna przyznała, że teraz wygląda jak jej babcia, po której dostała imię. Czas na Adama. Joanna Krupa obcina mu dłuższe włosy, które miał na czubku głowy. Po metamorfozie chłopak został przystrzyżony na jeżyka. Łukasz Urbański zaproponował Kamili skrócenie włosów. Jednak podczas metamorfozy fryzjer nie ingerował w jej długość. Mariusz pożegnał się z długą brodą i wreszcie w całej okazałości może oglądać swoją twarz.

21.50 Dla wszystkich uczestników dom Top Model jest domem marzeń. Michał Piróg wita wszystkich na terenie posiadłości. Za wygranie konkurencji Ewa dostaje klucz do pokoju. Dziewczyna wybiera Natalię. Dzięki temu nie musza się martwić o to, gdzie spędza dzisiejszą noc. Uczestnicy weszli do domu. Są zachwyceni przestronnym wnętrzem, pięknymi pokojami, dużymi garderobami i łazienkami. W kuchni na uczestników czeka sushi.

21.40 Przerwa reklamowa

Zestresowana, ale wygrała❤ @eniespodziana #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 12:41 PDT

21.40 Najlepiej z zadaniem poradziła sobie Ewa, pochwaliła dziewczynę Kasia Sokołowska. - Po dzisiejszej konkurencji poszłabyś w moim pokazie - skomentował Łukasz Jemioł. Najsłabiej z zadaniem poradzili sobie Ola i Adam. Oboje dostają żółte kartki.

Komentujcie, oceniajcie...

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 12:37 PDT

21.36 Kamila zachwyciła Kasię Sokołowska i Dawida Wolińskiego. Niestety gdy wracała potknęła się na nierównej nawierzchni końskiego padoku. Teraz czas na Adama. Łukasz Jemioł zauważył, że chłopak ma jeden zestaw min.

Konie będą w tym odcinku modelami ❤ #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 27 Wrz, 2016 o 12:31 PDT

21.30 Zaczynamy 4. odcinek Top Model, a w nim metamorfozy uczestników i sesja zdjęciowa w cyrkowych warunkach. Jak sobie poradzą z tym zadaniem? Wkrótce się przekonamy. Przed uczestnikami show pokaz mody Łukasza Jemioła. A wszystko w scenerii stajni i na padoku. Projektant jest zachwycony Ewą. Chce, by dziewczyna zaprezentowała się w finale jego pokazu. Uczestników oceniać będą jurorzy.

Przed nami kolejny odcinek Top Model. Zostań modelką 2016. Tym razem zobaczymy metamorfozy uczestników, które oceniać będzie jury w składzie Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Dawid Woliński. Na Se.pl znajdziecie relację na żywo z programu. Zobaczymy zmagania uczestników o zdobycie immunitetu, zaciekłą walkę o wygraną, a jest o co walczyć! Program Top Model już po raz szósty pomoże w karierze przyszłym modelom i modelkom. Im dalej uczestnicy zajdą, tym więcej osiągną. Nic dziwnego, że walka jest zacięta.

Relacja z Top Model 6, odcinek 4. na Se.pl start 21.30.

Zobacz też: Kożuchowska straciła pół miliona

Źródło: 20m2 Łukasza/x-news
Więcej rozrywki
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: