ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl rozrywka teleshow Top Model 6, odcinek 11. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

Top Model 6, odcinek 11. Zapis RELACJI NA ŻYWO na Se.pl

15.11.2016, godz. 22:33
Top Model 6
Joanna Krupa wystąpiła w odważnej, czarnej kreacji z głębokim dekoltem. Co o niej sądzicie? foto: Facebook

Za nami Top Model 6, odcinek 11. Tym razem uczestnicy pojechali do Madrytu, by walczyć o miejsce na Fashion Week. Dziś z programu odpadli Adam i Ada. Poznaliśmy również finałową piątkę, która będzie walczyła o zwycięstwo 6. edycji Top Model. Przeczytaj zapis relacji na żywo z programu i dowiedz się, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku.

22.28 To już koniec programu. Dziękujemy, że byliście z nami.

Zdecydowanie najlepsza dzisiaj @daria.zhalina ❤

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 1:31 PST

22.25 Czas na werdykt jurorów. Najlepsze zdjęcie należy do Darii. W programie zostaje również Patryk, Natalia i Daniel. Ostatnie miejsce należy do Ewy. Z programu odpada Ada.

22.20 Przerwa reklamowa

22.15 Czas na werdykt jurorów. Zdjęcia modeli ocenią Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Daniel Woliński, Monica Cruz i Joanna Krupa. - To zdjęcie profesjonalnego modela - ocenia zdjęcie Patryka, Marcin Tyszka. Daniel również zachwycił jurorów. - Jesteś miksem słodkiej księżniczki z zimną królową śniegu - komentuje zdjęcie Darii, Kasia Sokołowska. - Ada jesteś piękną, atrakcyjną kobietą na życie. Moda szuka czegoś więcej - komentuje Marcin Tyszka. Kasia Sokołowska z kolei zauważyła, że dziewczyna przestała pracować. - Hiszpania przyniosła ci szczęście - chwali zdjęcie Ewy, Marcin Tyszka i dodaje, że pójdzie w pokazie jednego z projektantów. Zdjęcie Natalii również spodobało się oceniającym. Ma dobre proporcje i piękną twarz.

Świetna sesja @adrianna_daniel Zgadzacie się? #topmodelpolska

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 1:10 PST

22.10 Czas na sesję zdjęciową. Marcin Tyszka i Daniel Woliński maja dla uczestników niespodziankę. Monica Cruz jest modelka i pomoże uczestnikom podczas sesji. Jako pierwszy przed obiektywem staje Daniel. - Zależy mi żebym spełnił swoje marzenia, a nie na sławie - wyznaje. Czas na Natalię. Fotograf i modelka są zachwyceni jej urodą. Pora na Adę. Dziewczyna pozuje z futrem, które jest ciężkie i zasłania jej sylwetkę. Jak poradzi sobie z tym zadaniem? Daria pozuje w pięknej czerwonej, długiej sukni. Modelka wyznaje, że nie czuje się piękną i niesamowitą kobietą. Teraz kolej na Patryka. Chłopak podoba się fotografowi i Monice Cruz. Jest zdeterminowany, by spełniać swoje marzenia w modelingu. Ewa natomiast zdaje sobie sprawę, że być może to ostatnie jej chwile w programie. Postawiła wszystko na jedną kartę i w szpilkach przeszła po nierównej nawierzchni. Bardzo dobrze wypadła. Jurorzy bardzo ją chwalą.

Wielu sukcesów @adamniedzwiedz ! W modelingu, sporcie, życiu... #topmodelpolska #topmodel

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 1:04 PST

22.05 Jurorzy ogłaszają werdykt. W trzech pokazach pójdzie Daria. W dwóch pokazach pójdzie Natalia i Ada. Jeden pokaz oraz sesję zdjęciową zrobi Patryk. Nad Ewą zastanawia się jeden z projektantów. Daniel zrobi sesje zdjęciowa z Patrykiem. Z programu odpada Adam. O miejsce w finale walczy sześciu uczestników.

22.00 Daria i Patryk przybyli na miejsce za wcześnie. W wyniku napiętego harmonogramu opuścili jeden casting, by dotrzeć na kolejne spotkanie. - Patryk bardzo mi się podoba, jest typowym modelem - skomentował jeden z projektantów.

21.55 Ada nie jest zachwycona, że jest w grupie z Ewą, która jest wyższa i szczuplejsza od niej. - Musi się dużo nauczyć, by pracować w świecie mody - mówi o Adamie projektantka. Ewa i Ada na prośbę projektanta przebierają się w stroje kąpielowe. - Daria jest perfekcyjna - powiedział o niej projektant.

21.50 Czas na kolejne spotkanie. Tym razem szansę na angaż miała Natalia. Dziewczyna była bardzo zestresowana spotkaniem z projektantką. Daniel pojawił się na kolejnym spotkaniu. Okazuje się, że jego sylwetka nie podoba się projektantce. Pora na Patryka. W angielskim pomaga mu Daria, która tłumaczy koledze słowa projektantki. Daria zauważyła zmianę w postawie Patryka. Chłopak jest coraz bardziej pewny siebie i akceptuje zmiany w sowim wyglądzie.

21.45 W dzisiejszym odcinku uczestnicy walczą o bilet na Fashion Week. Modele i modelki mają dotrzeć do pięciu atelier różnymi środkami transportu. Gokarty, rowery i komunikacja miejska pomogą im w realizacji zadania. Adam, Ewa i Ada docierają na pierwszy casting. Okazuje się, że projektantka poszukują wyłącznie modeli. Niestety Adam jej nie zachwycił. Więcej szczęścia miał Daniel, który swoim wyglądem i swoją determinacją bardzo jej sie spodobał.

21.40 Przerwa reklamowa

Najlepsze zdjęcie @nataliakarabasz @daniel.tracz

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 15 Lis, 2016 o 12:46 PST

21.35 Uczestnicy zostaną dobrani w pary. Ewa, która dzięki Michałowi Pirógowi wróciła do programu, wybiera do duetu Kasię Sokołowską. Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Kasia Sokołowska i Michał Piróg wraz z uczestnikami wybierają stylizacje do swoich sesji. Ewa jest zachwycona współpracą z Kasią Sokołowską. Panie robią świetne zdjęcia i dobrze się przy tym bawią. Joanna Krupa robi makijaż Darii i Patrykowi. Marcin zabiera Adę i Adama na targ. To właśnie tam robią swoje zdjęcia. Michał Piróg również wspiera swoją dwójkę - Daniela i Natalię. Jurorzy wybrali najlepsze zdjęcie. Należy ono do Daniela i Natalii.

#Madrid #ole #espania #topmodelpolska ❤️

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Top Model Polska (@topmodelpolska) 14 Lis, 2016 o 11:17 PST

21.30 Rozpoczynamy program. Joanna Krupa wita widzów z Hiszpanii. To właśnie w Madrycie nasi uczestnicy będą musieli zmierzyć się z kolejnymi zadaniami. Adam bardzo chce dobrze wypaść podczas sesji zdjęciowej. Patryk z kolei ekscytował się lotem. Cała siódemka jest bardzo podekscytowana, że będzie mogła być w światowej stolicy mody. Dziś okaże się, kogo zobaczymy w finale top Model 6. Dzięki Joannie Krupie spełniło się marzenie Patryka, czyli piękny uśmiech.

Top Model 6, odcinek 11 już dziś w TVN! Tym razem przed uczestnikami prawdziwe wyzwanie. Szczęśliwa siódemka pojedzie na Fashion Week do Madrytu, gdzie czeka na nich seria zadań. Jak poradzą sobie za granicą? Ada, Daniel, Adam, Patryk, Natalia, Daria i Ewa będą walczyć o miejsce w finale programu. Kto zachwyci jurorów, a kto wróci do domu? Macie swoich faworytów?

Zobacz: Kożuchowska o orderze od prezydenta: nie znalazłam na nim partyjnego znaczka

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: