ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl rozrywka teleshow Wielki test TVP o polskim filmie

Wielki test TVP o polskim filmie

24.11.2016, godz. 02:00
wielki test tvp, Paulina Chylewska
Paulina Chylewska foto: AKPA

Widzowie TVP 1 pokochali testy. Tym razem telewizyjna Jedynka zaprasza na "Wielki test o polskim filmie". Już w najbliższy poniedziałek, 28 listopada, o godz. 20.30 będzie można sprawdzić swoją wiedzę o krajowych produkcjach i zobaczyć, jak z pytaniami radzą sobie nasze gwiazdy, m.in. Ola Hamkało (28 l.) i Marcin Mroczek (34 l.).

Widzowie "Wielkiego testu..." dowiedzą się m.in. o tym, jaka jest recepta na tworzenie filmów i na co warto pójść do kina. W programie nie zabraknie też najbardziej zabawnych i najbardziej romantycznych scen z polskich filmów. Test w studiu rozwiązywać będą m.in.: aktorzy Mikołaj Roznerski (33 l.), Ela Romanowska (33 l.), Sławomir Orzechowski (58 l.) oraz zapaśnik Paweł Nastula (46 l.).

Teleturniej poprowadzą natomiast Paulina Chylewska (38 l.) i Maciej Kurzajewski (43 l.). Wygrana w wysokości 30 tys. zł zostanie przekazana na wybrany przez zwycięzców charytatywny cel. Internauci będą mogli uczestniczyć w teście na stronie Interia.pl i wygrać 20 tys. zł ufundowane przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Tradycyjnie test będzie można rozwiązywać, wykorzystując także aplikację na urządzenia mobilne Wielki Test TVP.

Nie przegap!

"Wielki test o polskim filmie"

poniedziałek, 28 listopada, o godz. 20.30 w TVP 1

ZOBACZ: Basia Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał zapraszają na: Wielki test o polskim filmie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: