SUPER EXPRESS.pl technologie internet Walka Khalidov vs Irvin, YOUTUBE - zobacz FILM: Khalidov wygrał po pięknym ataku

Walka Khalidov vs Irvin, YOUTUBE - zobacz FILM: Khalidov wygrał po pięknym ataku

20.03.2011, godz. 06:19
KSW, Khalidov Irvin
KSW, Khalidov Irvin foto: gwizdek24.pl

Takiego przebiegu walki Khalidov vs Irvin nie spodziewał się nikt. Mamed - od kilku tygodni oficjalnie Polak - najpierw zaatakował szczękę Irvina, a następnie tak chwycił go nogami za głowę, że Amerykanin miał tylko jedno wyjście: spasować. Walkę wygrał Khalidov po kilkudziesięciu sekundach, czym obronił honor Polski i Polaków. Oto zapis finałowego pojedynku na YouTube.

Zapowiedź walki nie była obiecująca. Amerykanin zlekceważył KSW 15 i nie zatroszczył się o utrzymanie wagi. Podczas ostatniego ważenia okazało się, że jest aż o 10 kilogramów cięższy niż jego przeciwnik. Po walce wyszło na jaw, że Khalidov otrzymał dodatkową premię za walkę ze zbyt ciężkim przeciwnikiem.

>>> Walka Khalidov vs Irvin na YouTube

Walka potoczyła się błyskawicznie. Polak najpierw zaatakował nogą szczękę Amerykanina, a później uchwycił go z parteru - i już nie wypuścił. Irvin - choć miał przewagę - musiał spasować, bo nogi Khalidova ściskały mu głowę i szyję. Walka trwała zaledwie kilkadziesiąt sekund. Była niewiele krótsza niż walka Kliczko vs Solis.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: