WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Chcesz mieć włosy jak Selena Gomez? Poznaj jej sekret!

Chcesz mieć włosy jak Selena Gomez? Poznaj jej sekret!

17.03.2017, godz. 14:00
Chcesz mieć włosy jak Selena Gomez? Poznaj jej sekret!
foto: Materiały prasowe

Selena Gomez zachwyca swoimi włosami - są mocne, błyszczące i  gęste. Wiemy, jak to osiągnęła i znamy jej sekret! Jeśli chcesz mieć włosy jak Selena, to koniecznie sprawdź, czego to zasługa.

Nie jest tajemnicą, że kobiety bywają niezwykle zmienne, również w kwestii fryzury. Dlatego często poddają swoje włosy przemianom, aby uzyskać wymarzony efekt i zrealizować wizję swojej nowej stylizacji. Jednak dla 85 proc. kobiet na świecie marzeniem są długie, swobodnie opadające włosy. Ponadto okazuje się, że ponad połowa kobiet z długimi włosami chciałaby, żeby były jeszcze dłuższe! W długich włosach drzemie prawdziwa siła, jednak prawdą jest, że nic tak nie odbiera im ich piękna, jak słabe i zniszczone końcówki. Dlatego włosy zdrowe na całej długości, od nasady aż po same końce, są odwiecznym marzeniem każdej kobiety. Selena Gomez właśnie ma takie włosy, a jest to zasługa Pantene Pro-V - pierwszej na świecie inteligentnej odżywki.

Formułę odżywek Pantene Pro-V wzbogacono o czynne składniki o charakterze lipidowym, które odnajdują osłabione obszary włókna włosa w celu wypełnienia jego uszkodzonej części. Technologia lekkiej żelowej siateczki sprawia, że odżywki rozprowadzają się równomiernie i szybko wchłaniają we włókno włosa, koncentrując się na uszkodzeniach. W przeciwieństwie do zwykłych odżywek, które mogą obciążać włosy, inteligentna formuła pozwala odnajdywać i naprawiać różne poziomy uszkodzeń na całej długości kosmyków, a tym samym zapewnia możliwość odżywienia włosów od cebulek po same końce. Formuła Pro-V działa podobnie do trenera personalnego, zapewniając włosom indywidualny plan treningowy – najpierw odnajduje ich słabe strony, a następnie, dzień po dniu, zwiększa ich siłę i odporność.

Zobacz: Ćwicz jak Madonna i Natalie Portman. Te treningi będą hitem sezonu!

Przeczytaj też: Gwyneth Paltrow zachwyca figurą. Znamy jej dietę!

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: