WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się DOMY GWIAZD: Natalia Kukulska POKAZAŁA swój PIĘKNY DOM - ZDJĘCIA

DOMY GWIAZD: Natalia Kukulska POKAZAŁA swój PIĘKNY DOM - ZDJĘCIA

25.03.2013, godz. 10:49
NATALIA KUKULSKA
Natalia Kukulska zaprosiła do swojego domu ekipę programu DACH NAD GWIAZDAMI. foto: PrintScreen YouTube

Natalia Kukulska wraz z mężem i dwójką dzieci mieszka w Komorowie. Tam znajduje się jej piękna willa. Styl, klasa i elegancja - tak w skrócie możemy opisać królestwo gwiazdy. Zobacz, jak Natalia urządziła swoje mieszkanie.

Natalia Kukulska zaprosiła ekipę programu DACH NAD GWIAZDAMI do swojego domu w Komorowie. To właśnie tam artystka mieszka ze swoją rodziną i pracuje. Okazało się bowiem, że w piwnicy znajduje się w pełni wyposażone studio nagraniowe.

Dom Natalii jest niezwykle przestronny. Na parterze wilii znajduje się salon, który jest połączony z kuchnią i jadalnią. Ciekawym elementem są odsłonięte schody, tak jak w domach na Sycylii, co wyjawiła sama Natalia. Nad schodami można podziwiać całą galerię rodzinnych zdjęć artystki, co tworzy niepowtarzalny i bardzo ciepły klimat.

Parter domu Natalii jest bardzo jasny, dzięki licznym i dużym oknom. Mimo tego, gwiazda zamontowała dyskretne podświetlenie w ścianach. Uwagę zwracają także duże białe skórzane kanapy w salonie oraz kryształowe żyrandole, które są niezwykle stylowe.

W domu Natalii nie zabrakło również kominka, na którym stoi zdjęcie jej ukochanego taty.

Podoba się Wam dom gwiazdy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: