WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości dzieje się Melania Trump czy Agata Duda? Która Pierwsza Dama wyglądała lepiej? Ocenia Daniel Jacob Dali

Melania Trump czy Agata Duda? Która Pierwsza Dama wyglądała lepiej? Ocenia Daniel Jacob Dali

06.07.2017, godz. 22:50
Daniel Jacob Dali, polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl, ocenił stylizacje gwiazd z imprezy Samochód Roku Playboya 2017. Oto najlepsze kreacje wieczoru!
Pierwsza Dama Melania Trump i Agata Duda foto: EAST NEWS

Daniel Jacob Dali, polski projektant rezydujący na Ibizie, specjalnie dla Se.pl, ocenił stylizacje Melanii Trump i Agaty Dudy. Która Pierwsza Dama wyglądała lepiej?

Wizyta prezydenta USA wraz z jego żoną, córką i zięciem to spore wydarzenie, komentowane szeroko na całym świecie. Ja dziś przyjrzałem się z bliska kreacji Pierwszej Damy Ameryki oraz Pierwszej Damy Polski. Melania to jedna z najlepiej ubranych kobiet na świecie w ostatnich miesiącach. Żona prezydenta Donalda Trumpa pojawiła się w Warszawie w letniej, pięknie skrojonej sukni w kilku dość barwnych odcieniach. Na kreacji pojawił się również pomarańczowy wzór, przypominający liście kwiatu tulipana. Kolory są jak najbardziej w modzie, zwłaszcza w tym letnim sezonie. Melania jak zawsze wyglądała oszałamiająco i zaprezentowała się z klasą i wielkim szykiem. Można by skrytykować Melanię za zbyt odsłonięte ramiona, ale z drugiej strony to jest jej styl i może ktoś inny by źle wyglądał, ale Pierwszej Damie USA z tym jak najbardziej do twarzy. A jak wypadła nasza polska Pierwsza Dama? Agata Duda postawiła na bardziej oficjalny strój, również w pięknej tonacji pastelowej jak Melanii, z tym że wszystko znacznie bardziej zabudowane. Kolor jak najbardziej na czasie, a fason pasował do stylu Agaty Dudy. W tym pojedynku modowym obie panie remisują.

Zobacz: Najlepsze stylizacje z imprezy "Samochód Roku Playboya 2017". Ocenia Daniel Jacob Dali

Źródło: se.pl
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: