WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości dzieje się Tak wygląda wymarzona suknia ślubna internautek! Obserwuje ją aż 2,5 miliona kobiet

Tak wygląda wymarzona suknia ślubna internautek! Obserwuje ją aż 2,5 miliona kobiet

08.08.2016, godz. 17:00
Tak wygląda wymarzona suknia ślubna internautek! Obserwuje ją aż 2,5 miliona kobiet
foto: Instagram

Suknie ślubne bywają obiektami westchnień nie tylko przyszłych panien młodych, ale nawet singielek! Teraz wiemy, jaka suknia ślubna jest największym obiektem pożądania. Model ze zdjęcia obserwuje w sieci aż 2,5 miliona kobiet!

Kobiety uwielbiają oglądać suknie ślubne. Przyszłe panne młode tworzą foldery ze zdjęciami ślubnych kreacji, które mają być inspiracją do poszukiwań lub uszycia sukni na własny ślub. To samo robią nawet singielki! Idealnym miejscem w sieci, w którym można znaleźć miliony zdjęć sukni ślubnych jest Pinterest. To właśnie tu można tworzyć niezliczone ilości folderów z różnymi, tematycznymi zdjęciami. I właśnie tu znaleziono najpopularniejszą suknię ślubną! Kreacja, której zdjęcie został "przypięte" (a więc zapisane) na różnych tablicach 2,5 miliona razy pochodzi z kolekcji australijskiej marki Grace Loves Lace i jest to model Hollie. Kobiety pokochały zwiewną kreację z koronkowym gorsetem na delikatnych ramiączkach. Nic dziwnego, bo suknia wygląda zarówno skromnie i dziewczęco, jak i seksownie! Suknia cieszyła się tak dużą popularnością, że producent musiał wycofać ją ze sprzedaży z powodu braku koronki! Na szczęście na rynek trafi nieco zmieniona wersja kreacji - Hollie 2.0.

 

 

 

The highly anticipated HOLLIE 2.0 is now available online ⚡️| link in bio #graceloveslace #theuniquebride - Captured by @burnt_breakfast

Film zamieszczony przez użytkownika Grace Loves Lace (@grace_loves_lace) 18 Lip, 2016 o 2:03 PDT

 

Zobacz: Ewa Minge zaprojektuje suknię ślubną Małgorzacie Rozenek!

Przeczytaj też: TANIE suknie ślubne z Asos.com! Ceny już od... 500 złotych! DUŻO ZDJĘĆ

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: