ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wokaliści zespołu Piękni i Młodzi: Wreszcie mamy czas dla córki

Wokaliści zespołu Piękni i Młodzi: Wreszcie mamy czas dla córki

28.07.2016, godz. 04:00
Wreszcie mamy czas dla córki
Piękni i młodzi foto:

Magda (28 l.) i Dawid (27 l.) Narożni to wzorowi rodzice. Mimo napiętego grafiku zawsze znajdą czas dla swojej ukochanej córki Gabrysi (6 l.). Wokaliści zespołu Piękni i Młodzi w sezonie letnim mało bywają w domu, ale jak już w nim są, to spełniają każde marzenie swojej pociechy. - Próbujemy jej zrekompensować stracony czas - mówi Magda.

Sezon wakacyjny daje w kość wielu zespołom disco polo. W tym czasie potrafią zagrać nawet po 50 koncertów w miesiącu. Wtedy nie mają czasu ani dla siebie, ani dla rodziny. Wokaliści z grupy Piękni i Młodzi są zrozpaczeni, że tak mało czasu spędzają ze swoją córką Gabrysią. Dlatego postanowili wyjechać nad morze.

- Dużo jesteśmy w trasie, każdy weekend praktycznie. Ale jak tylko jesteśmy w domu w środku tygodnia, to każdą chwilę spędzamy z małą. Próbujemy wynagrodzić jej ten czas, kiedy nas nie ma - wyznaje Magda Narożna. - Jeździmy na rolkach, zabieramy ją na kucyki, wycieczki. Gabi ślicznie śpiewa. Próbujemy nacieszyć się każdą chwilą spędzoną razem - dodaje.

Wokalistka razem z Gabrysią uwielbiają zakupy i zabawy w piosenkarkę. - Ona jest bardzo rezolutna. Już widać w niej pewne talenty. Kto wie, może będzie kiedyś śpiewała jak my i dołączy do naszego zespołu - śmieje się Magda.

Zobacz: Popek oraz Piękni i młodzi na wspólnej fotce! Będzie nowy hit?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: