ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Anna Mucha zbyt szybko tyje w ciąży

Anna Mucha zbyt szybko tyje w ciąży

12.08.2011, godz. 08:10
Anna Mucha na konferencji TVN
foto:

Anna Mucha (31 l.) w grudniu zostanie mamą swojego pierwszego dziecka. Brzuszek aktorki zaokrągla się coraz bardziej, podobnie zresztą jak ona sama. Eksperci twierdzą, że Ania za szybko przybiera na wadze.

 

Anna Mucha jest w piątym miesiącu ciąży. Wielu z Was zauważyło, że aktorka ma dość duży brzuch jak na drugi trymestr. Okazuje się, że rzeczywiście Ania zbyt szybko przybiera na wadze. Lekarze są zaniepokojeni i zalecili jej dietę.
Anka przytyła dużo więcej, ale to dlatego, że się nie oszczędzała. Jadła za dwoje, bo uważała, że jej wolno. Miała ogromną ochotę na słodycze, od których wcześniej bardzo stroniła - powiedziała Świat i ludzie znajoma Ani.
Mucha ma odstawić słodkości i jeść więcej produktów bogatych w białko.
Ania postanowiła zastosować się do rad lekarza. Najważniejsze jest dla niej dziecko i... możliwość szybkiego powrotu do formy po porodzie.
Rzeczywiście dużo przytyła?

 

Niezwykle dbająca dotąd o swoją figurę Mucha, za sprawą ciąży pofolgowała sobie z jadłospisem. Okazuje się, że jak na drugi trymestr, wygląd i waga gwiazdy serialu "Prosto w serce" odbiegają od schematu.

- Anka przytyła dużo więcej, ale to dlatego, że się nie oszczędzała. Jadła za dwoje, bo uważała, że jej wolno. Miała ogromną ochotę na słodycze, od których wcześniej bardzo stroniła - powiedziała gazecie "Świat i ludzie" znajoma aktorki.

Jak czytamy w tygodniku, lekarz zalecił Ance zmienić jadłospis. By wyglądać zdrowo w ciąży, a po porodzie nie mieć problemu z powrotem do dawnej figury, Mucha musi skończyć ze słodkościami i zacząć spożywać więcej produktów białkowych.

autor: Rafał Mądry zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: