ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Azja Express. Partnerka Kaczoruk: Fajnie jakbyś mnie czasami Renata posłuchała

Azja Express. Partnerka Kaczoruk: Fajnie jakbyś mnie czasami Renata posłuchała

19.10.2016, godz. 13:20
Weronika Budziło i Renata Kaczoruk
foto: Agencja TVN/x-news

Azja Express - w 7. odcinku uczestnicy z ulgą wrócą do swoich par. Nie oznacza to, że wszystko będzie układać się dobrze. W porogramie dojdzie do pierwszych poważnych konfliktów i wymiany zdań w oryginalnych parach. Pretensje do swojej znanej koleżanki, Renaty Kaczoruk, będzie miała Weronika Budziło.

Azja Express odcinek 7 zostanie wyemitowany w środę o godzinie 21:30. Zawodnicy wrócą do swoich par i z zapałem ruszą w kolejną część wyścigu. Jak zawsze ekstremalne warunki będą dawać się im we znaki. Dojdzie do wielu nieporozumień. Zastrzeżenia do sposobu komunikacji Renaty Kaczoruk będzie miała jej... partnerka. W zwiastunie 7. odcinka Azja Express usłyszymy jak zdenerwowana Weronika mówi do swojej znanej koleżanki: - Fajnie jakbyś mnie czasami Renata posłuchała. Czy to zapowiedź konfliktu w parze? W opublikowanym przez stację filmie dowiemy się, że "wielki stres zabija przyjaźń".

Jak ułożą się relacje Weroniki Budziło z Renatą Kaczoruk? O tym przekonamy się już wieczorem. Przypomnijmy, że Weronika do programu dostała się właściwie przez przypadek. W Azja Express z Renatą Kaczoruk miała wystąpić jej najbliższa przyjaciółka. Niestety dziewczyna tuż przed wyjazdem złamała nogę. Jej miejsce u boku modelki zajęła Weronika. Przed programem dziewczyny nie znały się zbyt dobrze.

ZOBACZ: Wojewódzki o Azja Express: "wyszedł azjatycki Big Brother... Karykatura formatu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: