ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Blue Cafe o Lecie z Radiem: Damy z siebie wszystko!

Blue Cafe o Lecie z Radiem: Damy z siebie wszystko!

15.07.2016, godz. 02:00
Blue Cafe
foto: Materiały prasowe

Jedną z gwiazd trasy koncertowej "Lata z radiem" jest zespół Blue Cafe, na czele którego stoją obdarzona niesamowitym głosem, charyzmatyczna wokalistka Dominika Gawęda (31 l.) oraz kompozytor Paweł Rurak-Sokal (54 l.). Artyści są pewni, że ich koncerty na długo pozostają w pamięci słuchaczy.

Koncert Blue Cafe będzie można podziwiać już w niedzielę w Płońsku.

- Bardzo gorąco zapraszam na nasz kolejny koncert na trasie "Lata z radiem". Wykonamy swoje największe hity, oprócz muzyki nie zabraknie też show i układów choreograficznych w towarzystwie naszych wspaniałych tancerek, a wszystko to dla naszej publiczności, która jest dla nas najważniejsza. Doceniamy obecność i każdy gest od naszych fanów. Nasza praca to nasza pasja. Jak zawsze damy z siebie wszystko! - zapewnia Dominika Gawęda w rozmowie z "Super Expressem".

- Z całego serca zapraszam do Płońska wszystkich, którzy kochają "Lato z radiem". Nasz koncert będzie złożony z trzech setów. Każdy ma inny klimat i oprawę wizualną. Nie zabraknie dobrej energii i wspaniałych dźwięków - dodaje Paweł Rurak-Sokal.

Artysta zdradził nam również, że pomiędzy koncertami zespół pracuje nad nowym materiałem na kolejną płytę, a jeszcze w tym roku pojawi się ich nowy singiel.

Zobacz: Koncert "Lata z radiem". Jakie miejscowości zaliczy trasa?

 


REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: