ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Laura Łącz nie ma dla kogo nosić seksownej bielizny!

Laura Łącz nie ma dla kogo nosić seksownej bielizny!

22.11.2016, godz. 05:00
LAURA ŁĄCZ_1PUBL
LAURA ŁĄCZ foto:

Laura Łącz (62 l.), chociaż niedawno przekroczyła sześćdziesiątkę, wciąż jest bardzo sexy. Nikogo to nie dziwi, że chciałaby częściej eksponować swoje wdzięki. Niestety, jak mówi, nie ma dla kogo. - Mam duży zapas bielizny, który wystarczy mi na wiele lat, żałuję i ubolewam, że mało który mężczyzna to ogląda, ale trudno... - wyznaje gwiazda "Klanu" w rozmowie z "SuperExpress.tv".

W życiu uczuciowym wdowy po Krzysztofie Chamcu (+71 l.) od lat nic się nie zmienia.

- Jestem całkowicie samotna, z nikim niezwiązana. Ja przeżyłam dwie wielkie miłości, ale mąż mi umarł, i co ja mam zrobić? Przecież miłość wcale nie umiera, gdy ktoś umiera. Nie przestałam go kochać. Nie spotkałam nikogo innego, w kim bym się tak zakochała - mówiła nam na początku roku aktorka. Widać przez ten czas coś w jej życiu się zmieniło i gwiazda otworzyła się na nowe uczucie. Jak sama wyznaje - chciałaby poznać mężczyznę, przed którym mogłaby chodzić w swoich seksownych ciuszkach.

- Bielizna jest dla mnie bardzo ważna, jak dla każdej świadomej kobiety. Osobiście wolę gładkie biustonosze, bo noszę obcisłe rzeczy i najlepiej jeśli stanik jest gładki, bez falbanek, ale jeżeli ktoś często miewa sytuacje rozbierane, to raczej niech wybiera bieliznę koronkową. U mnie niestety - nad czym bardzo ubolewam - są sytuacje ubierane ostatnio. Można to zmienić, ale trzeba też mieć tę możliwość.

Zobacz: Ryszard Rynkowski chciał się zabić na oczach syna? [NOWE FAKTY]

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: