ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Córka Gessler bierze ślub! Mama nie jest zadowolona

Córka Gessler bierze ślub! Mama nie jest zadowolona

22.11.2016, godz. 09:56
Lara Gessler zaręczona
foto: © AKPA

Lara Gessler niedawno ogłosiła, że ukochany się jej oświadczył, a już szykuje się do ślubu. Niebawem odbędzie się skromna ceremonia. Niestety okazuje się, że mama cukierniczki, Magda Gessler nie do końca jest zadowolona z pomysłu córki.

Barman Paweł, to miłość życia Lary Gessler. Po kilku tygodniach znajomości zamieszkali ze sobą, niedawno para się zaręczyła i już zaplanowali skromną ceremonię ślubną. W końcu skoro się kochają, to nie ma na co czekać. Magazyn "Flesz" donosi, że niebawem, bo już w przyszłe lato,  ma się odbyć ślub córki słynnej restauratorki. - Lara i Paweł chcą, żeby była to klimatyczna, luźna impreza, tylko dla najbliższej rodziny i przyjaciół - twierdzi informator gazety. - Nie będzie haftowanych serwetek i 15 widelców - dodaje źródło. Podobno cała impreza odbędzie się w jednej z knajp Gessler - w restauracji z gruzińskim jedzeniem.

Ponoć słynnej mamie ślub córki nie jest w smak. Wszystko przez to, że kameralny klimat, to nie jest to, co lubi Magda Gessler. Narzeczeni postanowili więc przygotować całą uroczystość sami. Restauratorka jest zawiedziona, że nie będzie mogła pomóc córce w kuchni i na sali. - Ona chce, by rodzice na jej ślubie się bawili, a nie stali w kuchni - mówi znajoma Lary. - Być może zgodzi się na to, by mama zaprojektowała jej suknię ślubną, a tata upiekł weselny tort dodaje informatorka.

Zobacz: Magda Gessler: Nie chcę być babcią!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: