ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Doda jak Lewandowska: "Robię kulki mocy"

Doda jak Lewandowska: "Robię kulki mocy"

30.11.2016, godz. 10:08
Doda wydała 10 tys. euro na za duże buty
foto: © AKPA

Doda wróciła do zespołu Virgin, ale nie do starych nawyków. Od jakiegoś czasu piosenkarka stara się dbać o swoją formę. Regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia. Dba również o swoich bliskich i dzieli się z nimi tajnikami swojej diety. Okazuje się, że Doda wykorzystuje przepis Anny Lewandowskiej.

Kiedy mama Dody zachorowała na nowotwór, piosenkarka zaczęła zastanawiać się nad swoim zdrowiem. Rozpoczęła regularne treningi oraz przeszła na zdrową dietę. Na szczęście mama gwiazdy pokonała chorobę, jednak zdrowe przyzwyczajenia zostały i przeszły również na najbliższych Rabczewskiej. - Przekonaliśmy mamę do zmiany odżywiania. Teraz je po mojemu - chwali się Doda w wywiadzie dla "Rewii".

Co jest sekretem diety celebrytki? - Nie jestem uczulona, ale unikam glutenu i ograniczam laktozę. To samo poleciłam także mojej mamie i wiem, że mnie słucha - wyznała gwiazda. Okazuje się, że jej przysmakiem są... kulki mocy! Doda po prostu zdała się na przepis Anny Lewandowskiej! Czym są kulki mocy? - Kasza jaglana, syrop daktylowy, wiórki kokosowe i suszone owoce. Wszystko zmieszane i uformowane w kulki. Można je traktować jak praliny - zdradziła Doda.

Zobacz: WPADKI Dody podczas treningu pośladków! Zobacz WIDEO!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: