ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Doda spotkała ZBOCZEŃCA! "Pan z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy... Mała rzecz, a cieszy!"

Doda spotkała ZBOCZEŃCA! "Pan z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy... Mała rzecz, a cieszy!"

14.08.2016, godz. 12:14

Szok i niedowierzanie! Doda została ofiarą napaści seksualnej! Gwiazda wybrała się na bieganie po Polu Mokotowskim. Podczas ćwiczeń na świeżym powietrzu, dostrzegła ekshibicjonistę, który bez cienia skrępowania masturbował się, patrząc w jej kierunku! Jak królowa popu zareagowała?

Doda zawsze przyciąga niecodzienne sytuacje. Znana jest ze swojego boskiego ciała. Żeby jednak zachwycać kształtną pupą i kuszącymi piersiami, musi o nie dbać! A jak inaczej zadbać o ciało, jak nie za pomocą treningu na świeżym powietrzu? Postanowiła więc udać się na warszawskie Pole Mokotowskie by trochę pobiegać. Trening przerwał jednak zboczeniec!

Cała sytuację szczegółowo opisała na Facebooku. - Po paru latach biegania po Polu Mokotowskim w dzień i w nocy, W KOŃCU doczekałam się małego sukcesu! Sobota, godz. 14-sta - robię brzuszki na trawie, zabieram się do skosów... a tu moim oczom, 20 m. ode mnie, w biały dzień, między drzewami, pan w niebieskiej bluzie z opuszczonymi do kolan spodniami onanizuje się, patrząc mi głęboko w oczy... Mała rzecz, a cieszy - czytamy we wpisie.

Niestety ekshibicjonista-onanista uciekł gdzie pieprz rośnie. - Chciałam podbiec, podziękować, zrobić selfie, ale uciekał jak mała dziewczynka przez krzaki, knieje i trawy, zabijając się o własne spodnie. Pytam się: Gdzie był mój błąd??? Co zrobiłam źle ?!????????????? Czy romantyczny spacer na komendę to zły start naszej przyjaźni ????????? - pyta fanów Doda. Niestety nie zrobiła żadnych zdjęć.


A jak Wy zareagowalibyście na taką sytuację? Cieszylibyście się, że ktoś masturbuje się na Wasz widok, czy wręcz przeciwnie?

Zobacz: WPADKI Dody podczas treningu pośladków! Zobacz wideo! - SE.pl

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: