ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Gala 25-lecia disco polo! Jubilat na jubileuszu

Gala 25-lecia disco polo! Jubilat na jubileuszu

22.06.2017, godz. 19:00
ZESPÓŁ BOYS
ZESPÓŁ BOYS foto:

Mija dokładnie 25 lat, odkąd muzyka biesiadna otrzymała nazwę disco polo i zaczęła królować na polskich dyskotekach i zabawach. Ciągle trwa nasz plebiscyt na najlepszych wykonawców, hity, osobowości, jego wyniki poznamy podczas "Jubileuszowej Gali 25 lat Disco Polo", która odbędzie się już w niedzielę, 25 czerwca, na Stadionie Polonii przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie. Startujemy o godz. 18!

Koncert ma nawiązywać do zorganizowanej w 1992 roku Gali Piosenki Popularnej i Chodnikowej, na której występowały ówczesne sławy tego nurtu muzyki. Wspaniałe widowisko swoimi występami uświetnią największe sławy muzyki disco polo - zarówno prekursorzy gatunku, jak i wykonawcy najnowszych hitów. Niekwestionowaną gwiazdą zbliżającej się gali będzie Zenek Martyniuk, który niedawno sam obchodził swoje 25-lecie na scenie. Oprócz Zenka z zespołem Akcent na scenie zobaczymy cały korowód gwiazd disco polo. Nie zabraknie nieśmiertelnych przebojów, które królowały na zabawach w latach 90., ale będzie można też usłyszeć najnowsze hity muzyki disco polo. A na dobry początek zobaczymy na scenie najnowszą gwiazdę z wytwórni Lemon Records - zespoł Faster.

Szykuje się więc impreza godna ćwierćwiecza!

Oglądaj na żywo!

TVP 2 cz. 1 na żywo godz. 20.05: Shazza/Boys; Zenon Martyniuk; Czadoman; Classic; Etna; Milano; Bayer Full; Top One

TVP 2 cz. 2 na żywo godz. 21.15: Boys; Top Girls; Weekend; Shazza; After Party; Mig; Extazy; Fanatic; Zenon Martyniuk

POLO TV cz. 3 na żywo godz. 22.25: Classic; Akcent; Shazza; Bayer Full; Boys; Jorrgus; After Party; Top One

Bilety! Dostępne na stronach www.eBilet.pl i www.twojbilet24.pl oraz w salonach Empik, Media Markt i Saturn i w kasie biletowej w Pałacu Kultury i Nauki. Można jeszcze zakupić bilety na trybunie kamiennej Stadionu Polonii w cenie 79 zł, na płycie - od 49 zł i na trybunie głównej w cenie 89 zł. W sprzedaży dostępne są również bilety ulgowe dla dzieci w wieku 5-10 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą za darmo.

Zobacz także: Polska raperka z Niemiec skazana za zmuszanie fanek do prostytucji

Źródło: Edyta Folwarska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: