ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Hardkorowy Koksu przed walką z Popkiem kopie kaktusy

Hardkorowy Koksu przed walką z Popkiem kopie kaktusy

21.04.2017, godz. 12:19
Hardkorowy Koksu
foto: Facebook/YouTube

Już 27. maja na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się walka Hardkorowego Koksa i Popka. Choć obaj panowie nie mają dużego doświadczenia w KSW, pojedynek budzi wielkie emocje. Zobacz, jak do spotkania w klatce trenuje Burneika.

KSW 39 zbliża się wielkimi krokami. Już 27 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie będziemy oglądać walkę Popek Monster i Hardkorowy Koksu, czyli Paweł Mikołajuw i Robert Burneika.

Wiadomo, że obaj panowie nie należą do czołówki polskiego MMA, jednak nie ma to wielkiego znaczenia, gdyż ich walka wzbudza wielkie emocje. Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Popek Monster zadebiutował na KSW, gdzie skrzyżował rękawice z Pudzianem. Wtedy to przegrał zaledwie po kilku chwilach. Jednak porażka go nie zraziła i już po powrocie do hotelu zapowiedział, że na tym nie kończy się jego przygoda z KSW.

Jak powiedział, tak uczynił. Już 27 maja czeka nas kolejna walka rapera. Tym razem będzie to pojedynek z Hardkorowym Koksem. Koksu podobnie jak Popek nie ma większego doświadczenia w walkach w klatce. Zapowiada się więc pojedynek amatorów. Jednak z całą pewnością na Narodowym nie zabraknie emocji.

Zobacz jak Hardkorowy Koksu przygotowuje się do KSW 39.

Zobacz: Kto jest agentem? Odeta Moro odpiera zarzuty i przedstawia dowody!

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: