ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Katarzyna Dowbor nie ma czasu na zajmowanie się wnuczką

Katarzyna Dowbor nie ma czasu na zajmowanie się wnuczką

08.09.2016, godz. 12:49
Katarzyna Dowbor
foto: AKPA

Katarzyna Dowbor jest niezwykle aktywną osobą. Wciąż pracuje w telewizji, a do tego ma mnóstwo zajęć związanych z opieką domu. Dziennikarka przyznała, że brakuje jej czasu na zajmowanie się wnuczką - córką Maćka Dowbora i Joanny Koroniewskiej

Jesienią Katarzyna Dowbor znowu rusza do pracy. To właśnie wtedy startuje nowa edycja programu "Nasz nowy dom", którego dziennikarka jest prowadzącą. Oprócz aktywności zawodowej pani Katarzyna ma wiele zajęć związanych z dbaniem o dom oraz zwierzęta, których jest właścicielką. "Mam dwa psy, dwa koty i dwa konie. Jest więc kim się opiekować" - wyznaje. Dodatkowo dziennikarka nadal mieszka z najmłodszą córką - Marysią, która w tym roku rozpoczęła naukę w drugiej klasie liceum. Katarzyna Dowbor w wywiadzie dla "Na Żywo" przyznała, że przy tym całym nawale obowiązków ma mało czasu dla wnuczki.

Córka Maćka Dowbora i Joanny Koroniewskiej, Janina, w tym roku kończy 7 lat. Niestety z babcią widuje się od święta.

- Jestem babcią aktywną zawodowo, która nie ma zbyt dużo wolnego czasu. Niestety, to jest mój problem. Ale dzieci nie mają o to do mnie pretensji, że jestem od święta. Kiedy z wnuczką się widzimy, nie ukrywam, że lubimy ze sobą pobyć, poprzytulać się - wyznała aktorka.

ZOBACZ: Katarzyna Dowbor myśli o emeryturze!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: