ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Kołakowska pierwszy raz o rozstaniu z Karolakiem! Jaka jest prawda?

Kołakowska pierwszy raz o rozstaniu z Karolakiem! Jaka jest prawda?

19.06.2017, godz. 19:54
Viola Kołakowska, Tomasz Karolak z dziećmi
Viola Kołakowska, Tomasz Karolak z dziećmi foto: AKPA

Związek Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka od samego początku był burzliwy. Para nieustannie schodziła się i rozchodziła. Dopiero po zaręczynach około rok temu znajomi zaczęli poważnie traktować ich związek. Pomimo tego, że Karolak oświadczył się zaledwie rok temu, wygląda na to, że para rozstanie się na dobre! Kołakowska po raz pierwszy wypowiedziała się na ten temat - jaka jest prawda?

Związek Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka to jeden z najbardziej burzliwych w show biznesie. Para schodziła się i rozchodziła, aż do momentu, gdy aktor postanowił oświadczyć się partnerce w swoim teatrze IMKA około roku temu. Wtedy znajomi zaczęli traktować ich związek o wiele poważniej, jednak para nie wytrzymała długo w narzeczeństwie. Mówiło się, że to Karolak zerwał zaręczyny, jednak prawda jest zgoła inna. Viola Kołakowska po raz pierwszy zabrała głos w tej sprawie!

Nie jesteśmy razem i to była nasza wspólna decyzja. - donosi Kołakowska w wywiadzie dla tygodnika "Twoje Imperium". - Pierścionka nie zwróciłam, bo... zgubiłam go dawno temu. Mam to w nosie. - dodaje nonszalancko. Aktorka pojawiła się też w ostatnim czasie na kilku imprezach i galach w otoczeniu gwiazd. Czyżby chciała pokazać, że bez Tomasza Karolaka też czuje się dobrze? Sądząc po jej wypowiedzi, nie przejęła się zbytnio rozstaniem. Ale czy to możliwe po niemal 10-letniej relacji? Rozstanie na pewno nie przeszkodziło jej w pojawieniu się na pokazie Macieja Zienia, po którym wrzuciła zdjęcie na Instagram.

ZOBACZ: Nowa partnerka Sebastiana Kulczyka to króliczek Playboya?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: