ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości gwiazdy Małgorzata Rozenek wygadała się! Powiedziała o narzeczonym z Francji

Małgorzata Rozenek wygadała się! Powiedziała o narzeczonym z Francji

08.08.2017, godz. 10:13
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Roznek żoną Radosława Majdana jest od 2016 roku foto: AKPA

Małgorzata Rozenek nie potrafi trzymać języka za zębami? W programie Projekt Lady wspomniała o narzeczonym z Francji, z którym była związana aż 3 lata!

Małgorzata Rozenek w 10. odcinku Projekt Lady 2 wraz z uczestniczkami pojedzie do Paryża. Perfekcyjna pokaże bohaterkom show, jak żyje się w stolicy mody. Wizyta we Francji stanie się pretekstem do rozmów na temat tego kraju. Już w zapowiedzi nadchodzącego odcinka dowiemy się, że Karolina "z Holandii" źle ocenia francuską kuchnię (?!). "Kto ci takich herezji nawkładał do głowy? Co jadłaś we Francji?" - będzie dopytywać Perfekcyjna. "Burgera wołowego" - odpowie Karolina. To jednak nie wszystko, co zobaczyliśmy w zwiastunie 10 odcinka Projektu Lady 2.

Małgorzata Rozenek o byłym narzeczonym Francuzie

Prowadząca program, aby dodać otuchy speszonym wielkim światem dziewczynom, wyjawi pewien sekret. Podczas spaceru nad brzegiem Sekwany Małgorzata Rozenek wspomni o swoim byłym narzeczonym Francuzie...

- Miałam 3 lata narzeczonego Francuza - zacznie opowieść Rozenek.

- I co? - będzie dopytywać jedna z uczestniczek.

- Polacy są zdecydowanie lepsi - utnie temat Perfekcyjna, komplementując przy okazji swojego aktualnego męża, Radosława Majdana.

Kim był tajemniczy narzeczony z Francji, o którym wspomniała Małgorzata Rozenek? Byli partnerzy Perfekcyjnej, o których wiadomo, to pierwszy mąż Łukasz, oraz drugi mąż Jacek Rozenek. Informacja o trzyletnim narzeczeństwie z Francuzem jest sporym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że Małgorzata Rozenek po raz pierwszy wyszła za mąż na studiach, a później przez dziesięć lat była związana z Jackiem Rozenkiem.

Projekt Lady 2: Małgorzata Rozenek poucza uczestniczki, jak rozwiązywać konflikty, a sama...

Wpadka Pauliny z Projekt Lady. Pokonały ją bramki

Rozenek w Dubaju chwali się luksusami. "Jak bogini" [GALERIA]

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: