ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Maria Peszek OSTRO: Płodzenie dzieci to arogancja

Maria Peszek OSTRO: Płodzenie dzieci to arogancja

16.07.2016, godz. 17:19
MARIA PESZEK
foto: AKPA

Maria Peszek znana jest ze swoich odważnych poglądów, które otwarcie wyraża. Tym razem wyjawiła, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na posiadanie dzieci. Artystka uważa, że "płodzenie dzieci to arogancja".

Maria Peszek od ponad 20 lat jest związana z Edwardem, z którym jednak nigdy nie zdecydowała się na posiadanie potomstwa. Nie jest tajemnicą, że artystka nigdy nie chciała zostać matką. Teraz w rozmowie z Twoim Stylem wyjawiła, dlaczego. - Nasza wspólna decyzja z Edkiem nie jest wyrazem egoizmu, tylko odpowiedzialności. Bycie rodzicem to dla jednych dar, ja jednak uważam, że płodzenie dzieci w dzisiejszych czasach to arogancja. Jest nas za dużo na planecie, na której sami doprowadziliśmy do niezłego bajzlu. I zanim trochę nie posprzątamy, powoływanie do życia nowych istot to skazywanie ich głównie na ból i cierpienie. Oczywiście, że są ciemne strony takiej decyzji, wiem, że w ten sposób omija mnie ważne i na pewno piękne, niedające się z niczym porównać doświadczenie. To strata, na którą się godzę - powiedziała Maria Peszek.

Artystka jest też oburzona podejściem polityków do aborcji. Czuje się bezradna, gdy mówią, że kobiety bez dzieci są niepełnowartościowe.

Zobacz: Maria Peszek promuje swoją nową płytę "Wolę zostać opluta i skazana na obśmianie"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: