ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy To nie koniec Wojewódzkiego! Będzie kolejna seria jego programu

To nie koniec Wojewódzkiego! Będzie kolejna seria jego programu

01.12.2016, godz. 11:11
Wojewódzki wspiera Figurskiego
foto: Fotomontaż SE.pl

Program Kuby Wojewódzkiego cieszy się ogromną popularnością od 14 lat. Podczas 27 serii talk-show, przez studio przewinęło się bardzo wielu ciekawych gości. W tym tygodniu zakończył się ostatni sezon programu Wojewódzkiego. Dla wszystkich fanów mamy jednak radosną wiadomość - stacja TVN planuje kolejną serię show.

Program Kuby Wojewódzkiego jest na antenie od 14 lat. W tym roku obchodził swoje 10-lecie w stacji TVN. Od 2002 do 2006 roku audycja była nadawana na kanale Polsat. Wojewódzki po emisji 7 serii, przeszedł jednak do TVN, gdzie najwyraźniej jest mu bardzo dobrze. Okazuje się, że mimo 27 serii, jego show nie nudzi się telewidzom. Jak donosi serwis wirtualnemedia.pl, Wojewódzki odniósł kolejny sukces. Średnio każdy z odcinków jego programu oglądał ponad milion osób.

Najpopularniejszym odcinkiem, który zgromadził przed telewizorami prawie 1,5 miliona widzów, był występ zespołu disco polo Mig i Anny Starmach. Na drugim miejscu znalazł się odcinek z Agnieszką Chylińską i Kajetanem Kajetanowiczem. Trzecim pod względem popularności odcinkiem, był pamiętny występ Andrzeja Chyry i Marcina "Różala" Różalskiego, w którym Wojewódzki przekazał zawodnikowi MMA 100 tysięcy złotych na fundacje charytatywne w zamian za 30 sekund okładania go pięściami. Stacja już zapowiedziała kolejną serię programu Wojewódzkiego. Nowe odcinki swoją premierę będą miały już w lutym 2017 roku.

Zobacz: Wojewódzki do Boczarskiej: "Jestem Szopenem seksu"

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: