ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Odchudzony Adam Kraśko wraca do Rolnik szuka żony! Tylko na Se.pl!

Odchudzony Adam Kraśko wraca do Rolnik szuka żony! Tylko na Se.pl!

24.11.2016, godz. 13:47
Adam Kraśko wraca do Rolnik szuka żony
Najbardziej charakterystyczny rolnik z pierwszej edycji show jeszcze raz wystąpi w programie foto: materiał prasowy

Adam Kraśko z pierwszej edycji wraca do programu Rolnik szuka żony. Odchudzonego o 40 kilogramów rolnika zobaczymy u boku rolniczek z drugiej i trzeciej edycji. Gdzie i kiedy będziemy mogli obejrzeć wielki powrót Adama Kraśki do Rolnika? Sprawdź!

Adam Kraśko to z pewnością jeden z najbardziej charakterystycznych uczestników Rolnik szuka żony. I choć nie znalazł miłości w programie, to udało mu się odnieść medialny sukces. Po zakończeniu pierwszej edycji programu został zaproszony do show Celebrity Splash. Zaczął również realizować się muzycznie jako wokalista disco polo. Teraz Adam Kraśko wraca do programu Rolnik szuka żony! Czy to oznacza, że rolnik, którego poznaliśmy w pierwszej edycji znowu będzie szukał partnerki przed kamerami? Odchudzonego Ada zobaczymy w bożonarodzeniowym wydaniu programu. Na nagrania świątecznego odcinka Rolnik szuka żony zaproszono też innych rolników z poprzednich edycji. Zdjęcia do programu już ruszyły. Oprócz Kraśki w świątecznym odcinku pojawią się również: rolniczka Ania oraz rolniczka Monika, Marek, Zbigniew, Łukasz.

Adam Kraśko przeszedł metamorfozę

Po zakończeniu programu rolnik postanowił zadbać o zdrowie. Zaczął od odchudzania. Adam Kraśko kilka razy gościł na wczasach w ośrodku Waldtour-Revita w Gołubiu. Dzięki temu udało mu się zrzucić aż 40 kilogramów. Jak wygląda odchudzony Kraśko? O tym będziemy mogli przekonać się na własne oczy w świątecznym odcinku Rolnik szuka żony. Jego emisja odbędzie się prawdopodobnie, tak jak w ubiegłym roku, drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 3. Kim jest partner Moniki?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: