ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Olga Frycz i Jacek Borcuch ZAMIESZKAJĄ razem? Olga Frycz POKAZAŁA mieszkanie!

Olga Frycz i Jacek Borcuch ZAMIESZKAJĄ razem? Olga Frycz POKAZAŁA mieszkanie!

29.03.2012, godz. 13:27
Olga Frycz, Jacek Borcuch
Olga Frycz po rozwodzie Jacka Borcucha ma go już tylko (prawdopodobnie) dla siebie! foto: AKPA/Facebook

Olga Frycz i Jacek Borcuch układają sobie pomału wspólne życie. Obecnie remontują wymarzone mieszkanko, w którym prawdopodobnie razem zamieszkają. - Jeszcze tylko utopię Marzannę i przeprowadzka! - napisała na Facebooku Olga, prezentując remontowane wnętrza.

Ostatnio w mediach aż huczało od plotek, że przestało układać się w związku Olgi Frycz i Jacka Borcucha. Jednak wygląda na to, że chwilowy kryzys został zażegnany, ponieważ okazuje się, że para niedługo razem zamieszka! Jak donosi tygodnik "Na żywo" Olga i Jacek właśnie remontują wspólne gniazdko. Z kolei sama Olga pochwaliła się na Facebooku zdjęciami lokalu i napisała: - Jeszcze tylko utopię Marzannę i przeprowadzka!

Olga pochwaliła się również, że w mieszkaniu jest aż 12 okien, a "Na żywo" dodał, że dom nie ma centralnego ogrzewania, tylko piece na węgiel. Mieszkanko pary znajduje się w starej kamienicy na warszawskim Powiślu.

Jak myślicie, czy dobrze będzie się mieszkało Oldze i Jackowi? Czy reżyser jest zdolny do stałego uczucia, czy za jakiś czas znajdzie sobie jeszcze młodszą kobietę niż Olga? W końcu nie zapominajmy, że dla Olgi zostawił swoją żonę Ilonę Ostrowską.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: