ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Popek - kim jest?

Popek - kim jest?

22.11.2016, godz. 14:47
Popek - kim jest?
foto:

Popek Monster drugi człon swojego pseudonimu zawdzięcza naprawdę iście potwornemu wyglądowi. Wytatuowane gałki oczne, złote zęby, oraz blizny na twarzy, które robił sobie w studiu modyfikacji ciała - prawdziwy twardziel. Ale w końcu 7 lat spędził w więzieniu... Wzbudza kontrowersje już samym swoim wyglądem, ale równie szokujące są jego utwory. Kim jest muzyk, dla którego fani tną sobie twarz?

Tak naprawdę nazywa się Paweł Rak i urodził się w 1980 roku w Legnicy. Od 2007 roku na stałe mieszka w Londynie. Jako raper od lat związany jest z grupą muzyczną Firma. Jednak Popek nie poprzestaje na rapie. Ma też wrażliwszą naturę - lubi grać na gitarze i zawodzić bluesowe kawałki. Oprócz tego interesuje się sportami walki. Ćwiczył krav magę oraz walczył w MMA. Od 2014 roku współtworzy grupę hip-hopową Gang Albanii.

W swoich utworach Popek rapuje o narkotykach ("Kokainowy Baron"), pieniądzach ("Napad na bank"), oraz o seksie ("Klub Go Go"). Z iście discopolowym rozmachem, Gang Albanii zalewa serwis You Tube coraz to nowymi teledyskami - prawie każdy utwór ma swój klip. Popka kochają najbardziej gimnazjaliści, co potwierdza wideo z dyskoteki szkolnej, zamieszczone w Internecie. Grupka uczniów skacze i śpiewa niecenzuralny refren z utworu "Klub Go Go".  Muzyka często krytykują jednak inni raperzy. A Wy lubicie Popusia?

Zobacz: Psychofan pociął sobie twarz, bo chciał wyglądać jak Popek [+18]

Źródło: Super Express TV
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: