ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Popek zdradził, ile zapłacił za tatuaż oczu i pocięcie twarzy

Popek zdradził, ile zapłacił za tatuaż oczu i pocięcie twarzy

26.06.2017, godz. 09:41
Popek Monster i P.A.F.F w programie 20m2 Łukasza Jakóbiaka
Muzycy gościli w kawalerce Łukasza Jakóbiaka foto: PrintScreen YouTube

Znaki rozpoznawcze Popka to pocięta twarz i tatuaż oczu. Ile kosztowało takie "ozdobienie" ciała? Popek Monster, podczas wizyty w kawalerce Łukasza Jakóbiaka, zdradził, że mężczyznę, który wykonał skaryfikację sprowadził z Australii. Kwota, jaką wydał na taki zabieg robi wrażenie

Popek Monster kilka lat temu zafundował sobie tatuaż oczu i skaryfikację twarzy. Jak przyznał w ostatnim wywiadzie w programie Łukasza Jakóbiaka "20m2" była to "czysta przyjemność", a cały zabieg w ogóle nie był bolesny. Wszystko wskazuje na to, że dla rapera bolesny nie był również koszt obu tych przyjemności. A ten wcale nie był mały.

Popek - ile zapłacił za tatuaż oczu i skaryfikację twarzy?

Tak poważny zabieg, jakim jest pocięcie twarzy, musiał być wykonany przez profesjonalistę. Popek, eksperta w dziedzinie skaryfikacji, znalazł aż w Australii. Ile zapłacił za pocięcie twarzy i wytatuowanie gałek ocznych? Kwota ta robi ogromne wrażenie. Raper po pierwsze musiał zapłacić za przylot specjalisty (koszt 3,5 tys. funtów). Potem wydał 4 tys. funtów za tatuaż oczu, oraz 4 tys. funtów za bliznę na policzku. Drugą bliznę otrzymał już gratis. W sumie daje to kwotę 11,5 tys. funtów, czyli około 55 000 złotych! Zabieg szybko się zwrócił, bo raper wyróżnił się na tle innych muzyków. Czarne białka i pocięta twarz to znaki rozpoznawcze Popka.

ZOBACZ: Popek pobił Łukasza Jakóbiaka? Brutalna scena w kawalerce

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: