ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Pudzian trenuje więźniów

Pudzian trenuje więźniów

28.09.2016, godz. 11:58
Pudzian trenuje więźniów
foto:

Pudzian trafił do więzienia! Spokojnie, strongman nic nie zrobił. Wziął udział w kolejnym odcinku nowej serii programu Rinke za kratami. Siłacz pokaże więźniom jak trenować.

Czwarty odcinek nowej serii „Rinke za kratami" już dziś o 22:05 w Polsacie. Tym razem Rinke sprowadzi do więzienia Mariusza Pudzianowskiego. Co powie więźniom popularny Pudzian?

Osadzeni sporo czasu spędzają w ich ulubionym miejscu czyli siłowni. Rinke zauważył, że na ścianach wisi wiele plakatów z podobizną Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego, dlatego postanowił go zaprosić na spotkanie z więźniami. Znany i lubiany Pudzian przyjechał do Zakładu Karnego w Siedlcach i zorganizował trening dla wszystkich chętnych. Ale co najważniejsze, podzielił się z nimi swoją historią i pokazał, że prawdziwą siłą Strongmana nie są mięśnie, a charakter. Mariusz rozmawiał z osadzonymi jak równy z równym, bo wiele lat temu sam był jednym z nich. Rinke Rooyens wcześniej o tym nie wiedział.

- Wychodząc z więzienia nie miałem nic. Miałem cztery pary spodni, dwie pary butów i ręce. Później była tylko praca i trening. Pracowałem gdzieś na stróżówce, pustaki robiłem i można było? Można. – mówi Mariusz Pudzianowski. Dzięki swojej ogromnej determinacji i tytanicznej pracy dzisiaj jest sportowym idolem dla wielu osób. Jakich rad udzieli więźniom Pudzian?

W tym odcinku Rinke odwiedzi także przedsiębiorstwo produkcyjne SETA, które znajduje się na terenie Zakładu Karnego. Osadzeni szyją tam materace, odzież więzienną oraz roboczą.  Rinke zdradzi co się dzieje z ich wypłatą i dowiemy się także czym jest tzw. żelazna kasa.

Minuty, godziny, dni, miesiące, lata – osadzeni mają bardzo dużo czasu na rozmyślanie o winie i karze, rodzinie i miłości, o życiu i śmierci. Jeden z więźniów, nie widzał się z rodziną od lat bo twierdzi, że tak mu łatwiej żyć za murami, niedawno miał zawał – czy to doświadczenie skłoni go do odnowienia relacji z najbliższymi?  Inny osadzony  walczy z rakiem i złożył wniosek o przerwę w wykonaniu kary na czas leczenia. Czy komisja się na to zgodzi?  Odpowiedzi na te pytania poznamy w „Rinke za kratami“ 28 września, o godzinie 22:05 w Polsacie.

Zobacz: Wielkie zmiany w życiu Krystiana Pudzianowskiego. Wiemy, co planuje gwiazdor disco polo

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: