ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Rosati wspomina: Związek z Adamczykiem był wyjątkiem, nie potwierdzającym reguły

Rosati wspomina: Związek z Adamczykiem był wyjątkiem, nie potwierdzającym reguły

20.08.2016, godz. 13:22
Weronika Rosati za rolę w filmie Last Vegas kupiła torebkę
foto: © AKPA

Weronika Rosati udzieliła wywiadu "Gali", w którym wspominała m.in. swoją miłość z aktorem Piotrem Adamczykiem, którego w ostatnich dniach pozwała za spowodowanie wypadku samochodowego, w którym ucierpiała. Aktorka wyraźnie podkreśliła, że związek z Adamczykiem był wyjątkiem, gdyż nie ma w zwyczaju wiązać się z kolegami z planu.

Jak przyznała: - Jestem aktorką, która nie ma w zwyczaju wiązać się z aktorami z planu filmowego. Nie potępiam tego, uważam, że każdy ma prawo robić co chce, ale akurat mi się to nie zdarza. No może poza wyjątkiem, który nie powinien stanowić reguły.

Jak dodała, wypadek z Adamczykiem sprawił, że załamała się jej kariera: - Momentami miałam poczucie, że to koniec, bo początkowe miesiące były walką o to, żebym nie była kaleką. Moja noga nigdy nie będzie wyleczona. Przez półtora roku byłam wyjęta z pracy, z życia. Straciłam bardzo dużo, zawodowo to są rzeczy nie do przeliczenia. I w Stanach, i w Polsce propozycje przychodziły non stop! Ludzie uznali, że mnie nie ma.

Zobacz także: Rosati tłumaczy się ze ścigania Adamczyka: Ubezpieczyciel mi kazał!

 

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: