ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek i Majdan zarobią na reklamach 450 tys. złotych?! Rozkochali w sobie reklamodawców. „Są naturalni i sympatyczni”

Rozenek i Majdan zarobią na reklamach 450 tys. złotych?! Rozkochali w sobie reklamodawców. „Są naturalni i sympatyczni”

15.10.2016, godz. 18:00
rozenek, majdan
foto: AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan dzięki show Azja Express rozkochali w sobie nie tylko widzów, ale także reklamodawców. Obecnie są uważani za najbardziej naturalną i sympatyczną parę! Czy to oznacza, że teraz zobaczymy ich w każdej reklamie?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zyskali grono wielbicieli dzięki show Azja Express. Widzowie docenili ich poczucie humoru i zachwycili się ich relacją. Okazuje się, że nie tylko oni, bo para rozkochała w sobie nawet reklamodawców. Według Na żywo, Małgorzata i Radosław mają ogromne szanse, żeby podbić rynek reklamowy i zagrać niemal w każdym spocie. - Ich zabawne powiedzonka to gotowe dialogi, które można wykorzystać w scenariuszach. Małgorzata i Radosław są zakochani, naturalni i sympatyczni - powiedział w rozmowie z Na żywo pracownik jednego z warszawskich domów mediowych. Wartość reklamowa pary jest obecnie wyceniona na ok. 450 tysięcy złotych! Rozenek i Majdan mogą grać w reklamach samochodów rodzinnych, pakietów telefonii komórkowej i innych produktów, które kojarzą się z rodzinną atmosferą. Ciekawe, czy teraz wygryzą Annę i Roberta Lewandowskich? Do tej pory to oni niemal „wyskakiwali z lodówki”.

Zobacz: Była żona Majdana komentuje jego występ w Azja Express. Rozenek będzie zazdrosna?

Źródło: Paulina Koziejowska
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: