ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Rozenek SZCZERZE o swoim in vitro. Skrytykowała metodę Kożuchowskiej!

Rozenek SZCZERZE o swoim in vitro. Skrytykowała metodę Kożuchowskiej!

12.09.2016, godz. 14:07

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Niewiele osób wie, że synowie gwiazdy TVN przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Karolina Korwin Piotrowska zaprosiła Rozenek do swojego programu i zapytała ją co sądzi o obecnym stosunku rządu do sztucznego zapłodnienia.

Gdyby nie metoda in vitro, Małgorzata Rozenek nie mogłaby się realizować jako wspaniała matka. Karolina Korwin Piotrowska zaprosiła gwiazdę TVN do swojego programu Magiel towarzyski. Jednym z poruszanych tematów było właśnie sztuczne zapłodnienie. Dziennikarka zapytała, co Rozenek sądzi o regresie na tym polu w naszym kraju. Chodziło jej o zakończenie rządowego projektu badań nad in vitro.

- Za moich czasów kiedy ja robiłam in vitro, mnie też proponowano modlitwę, naprotechnologię i różne inne rzeczy. I jedna rzecz - to nie działa. A in vitro działa - stwierdziła Małgorzata Rozenek. Tym samym skrytykowała metodę, dzięki której Małgorzata Kożuchowska zaszła w ciążę. - Nie rozumiem czemu w Polsce odmawia się kobietom dostępu do nowoczesnych medycznych terapii - pytała żona Majdana.

Korwin Piotrowska przywołała wyssane z palca argumenty przeciwników in vitro, którzy twierdzą, że takie dzieci rodzą się chore. - Mnie to boli osobiście - skomentowała Rozenek. - Ja wiem jakie to jest ogromne szczęście wreszcie zostać mamą. Mam dozgonną wdzięczność do lekarzy którzy mi pomogli w tym, żebym została mamą - powiedziała Rozenek.

Zobacz: Klątwy i przesądy na ślubie Rozenek i Majdana. To dobrze nie wróży!

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: