ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Shazza kończy 50 lat. Tak się zmieniała!

Shazza kończy 50 lat. Tak się zmieniała!

29.05.2017, godz. 05:00
SHAZZA DISCO POLO
SHAZZA DISCO POLO foto:

Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że właśnie dziś świętuje swoje 50. urodziny. Shazza (50 l.), która na scenie obecna jest od ćwierć wieku, w latach 90. wylansowała m.in. takie hity, jak "Bierz, co chcesz" czy "Tak bardzo zakochani", wciąż zachwyca wyglądem i nowymi pomysłami. Niedawno w klipie do piosenki "Szalony Wymyślony" pokazała, że nadal ma w sobie energię nastolatki.

Czego w tym ważnym dniu życzą jej koledzy? - Niech prawdziwa miłość i przyjaźń nigdy cię nie opuszczą. Wszystkiego naj. - życzy Tomasz Samborski (52 l.), przyjaciel artystki i autor jej największych przebojów. - Z okazji 18. urodzin życzę jej, by zawsze wyglądała tak pięknie, jak dotąd, i żeby nigdy nie opuszczało ją poczucie humoru. Kiedy zobaczyłem ją pierwszy raz na koncercie w Dąbrowie Górniczej, jak grała na klawiszach w zespole Toy Boys, nie mogłem oderwać od niej wzroku i tak mi zostało do dzisiaj - wspomina Marcin Miller (47 l.).

Sama artystka nie przejmuje się upływającym czasem.

- Nigdy nie wstydziłam się mojego wieku i nie kazałam nikomu go ukrywać. Czas płynie nieubłaganie. Wiek nie jest ważny - liczy się to, co jest w głowie i w sercu - mówiła niedawno Shazza w rozmowie z "Super Expressem".

Gwiazda błyszczy nie tylko talentem muzycznym, ale i aktorskim. Zagrała w filmach "Poniedziałek" i "Wtorek" oraz w spektaklu Teatru Telewizji "W tym domu straszy". Dwukrotnie wystąpiła na festiwalu w Opolu, w 1999 r. wraz z Pawłem Kukizem (54 l.) zaśpiewała "Zośkę" podczas jubileuszu zespołu Piersi, a w 2001 w koncercie Premier zaprezentowała własny utwór "Może to samba".

"Super Express" życzy kolejnych sukcesów na estradzie i w życiu prywatnym.

Zobacz: Znana pisarka oburzona nową rolą Kożuchowskiej

Już 25 czerwca w na STADIONIE POLONII W WARSZAWIE odbędzie sie wielka "Jubileuszowa Gala 25 lat Disco Polo" Bilety na imprezę można kupić na eBilet.pl Twójbilet24.pl

Źródło: Super Express TV
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: