ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Szczęsny odpicuje Marinie brykę. Ile za to zapłaci? [ZDJĘCIA]

Szczęsny odpicuje Marinie brykę. Ile za to zapłaci? [ZDJĘCIA]

30.06.2017, godz. 02:00
Przerabia dla żony mercedesa za milion
Wojciech Szczęsny foto:

Taki mąż to skarb! Wojciech Szczęsny (27 l.) rozpieszcza swoją żonę Marinę Łuczenko (28 l.) jak księżniczkę z bajki. Nie dość, że podarował jej auto warte milion złotych, to jeszcze oddał je w ręce gospodarzy programu TVN TURBO "Odjazdowe bryki braci Collins", aby upiększyli je specjalnie dla Mariny.

Wojtek ma gest. Nie oszczędza na żonie. Ostatnio dał jej w prezencie mercedesa klasy G wartego, bagatela, milion złotych. Ale to nie koniec prezentu. Bramkarz reprezentacji Polski postanowił dodatkowo przerobić superbrykę, by stała się bardziej kobieca. W tym celu umówił się na spotkanie z braćmi Rafałem (27 l.) i Grzegorzem (31 l.) Collinsami, którzy w Londynie tuningują samochody.

Wojtek nie bez powodu wybrał ten duet, panowie przerabiali mu już bowiem inne auta. - Już kiedyś robiliśmy mu mercedesa SLS, zmienialiśmy wtedy kolor na szary mat. Przerabialiśmy też tego mercedesa G-wagon AMG, którego teraz Wojtek podarował swojej żonie Marinie - wyznaje Rafał Collins w rozmowie z "Super Expressem". - Mamy go teraz u siebie, by dokonać w nim drobnych przeróbek. Naszym zadaniem jest spersonalizowanie tego samochodu pod Marinę, czyli zmieniamy felgi na "różowe złoto", zrobimy dywaniki z napisem "Marina" - dodaje.

Marina na pewno będzie zachwycona takim cackiem.

ZOBACZ: Zenek Martyniuk spotykał się z dwiema kobietami NA RAZ!!!

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: