ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Szpak stresuje się udziałem w The Voice of Poland

Szpak stresuje się udziałem w The Voice of Poland

27.06.2017, godz. 15:36
Michał Szpak
foto: © AKPA

Michał Szpak został jurorem 8. edycji "The Voice of Poland". Wokalista w rozmowie z "Fleszem" zdradził, że ma ogromną tremę i stresuje się występem na antenie TVP. Jakim trenerem będzie kontrowersyjny wokalista?

- Pewnie, że mam tremę. Ogromną! Tym razem jednak nie planuję robić show wokół siebie, ale dać maksymalne wsparcie swoim podopiecznym w programie. Sam nadal chodzę na lekcje śpiewu, bo uważam, że rozwijać się trzeba do końca życia. Nie wydaje mi się też, że będę walił prosto z mostu, co myślę. Postaram się być empatyczny podczas oceniania, bo sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat i mam świadomość, jak bardzo mogą one zaważyć na życiu i karierze artysty – powiedział Michał Szpak.

Wokalista zdobył popularność biorąc udział w 1. edycji "X-Factor". Do programu dostał się brawurowo wykonując utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Jego długie włosy i obroża na szyi wzbudziły wtedy ogromną sensację. Ludzie ze względu na oryginalny styl nie traktowali go poważnie i często musiał mierzyć się z krytyką. Dziś wszystko się zmieniło. Michał Szpak jest szanowanym i odnoszącym sukcesy wokalistą.

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: