ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Taylor Swift MOLESTOWANA przez dziennikarza! Co powiedziała w sądzie?

Taylor Swift MOLESTOWANA przez dziennikarza! Co powiedziała w sądzie?

11.08.2017, godz. 08:25
Taylor Swift molestowana?
Wokalistka zeznawała w sądzie w sprawie molestowania seksualnego foto: EAST NEWS

Taylor Swift w sądzie zeznawała przeciwko Davidowi Muellerowi, dziennikarzowi, który miał ją molestować seksualnie. "Napadł seksualnie na moją córkę" - szlochała matka artystki.

Taylor Swift 8 sierpnia zeznawała w sądzie w sprawie molestowania seksualnego, którego miała doświadczyć w czerwcu 2013 roku. Gwiazda miała paść ofiarą Davida Muellar, dziennikarza, któy pracował w radiu KYGO-FM. Mężczyzna miał "podciągnąć jej spódnicę i dotykać po tyłku". W efekcie radiowiec został wyrzucony z pracy, za co również zdecydował się pozwać wokalistkę, żądając od niej trzech milionów dolarów zadośćuczynienia. Mimo zaprzeczeń ze strony Muellera, prawnicy Taylor Swift twierdzą, że pracodawcy mężczyzny otrzymali dowody świadczące o jego winie.

Taylor Swift molestowana? Mama zabrała głos

W obronie córki stanęła matka, która szlochając wyznała: "Wiedziałam, co się stało, usłyszałam to z ust mojej córki. Napadł seksualnie na moją córkę, ten właśnie facet". Kobieta dodała, że źle się czuje ze świadomością, że tuż po tym, co się stało, Taylor podziękowała dziennikarzom za zaproszenie. "To było dla niej wyniszczające - że to powiedziała. Jako rodzic zadawałam sobie pytanie, dlaczego nauczyłam ja być taką uprzejmą" - wyznała mama gwiazdy.

W sieci znaleźć można rysunki z sądu, na których widać Swift i jej mamę podczas zeznań.

Taylor Swift i Zayn Malik w teledysku do piosenki z Ciemniejszej strony Greya

HIT NA YOUTUBE! Piotr Żyła w zabawnym remiksie piosenki Taylor Swift [WIDEO]

Ciemniejsza strona Greya - piosenka Taylor Swift równie gorąca jak film?

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: