ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Twoja twarz brzmi znajomo. Odcinek 3. Live: Pietrucha i Paulla seksowne na maksa. TTBZ s1 e3

Twoja twarz brzmi znajomo. Odcinek 3. Live: Pietrucha i Paulla seksowne na maksa. TTBZ s1 e3

24.03.2014, godz. 14:22
Paweł Tucholski jako Elton John
Paweł Tucholski jako Elton John foto: Polsat

W trzecim odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo pierwszy będzie Bilguun. Zaśpiewa Bałkanicę zespołu Piersi. Ćwiczył - jak sam mówi - raczej chodzenie, śpiewania, nie za bardzo. Jak sobie poradzi? Zaraz się przekonamy. Pozostali wykonawcy poradzą sobie na pewno. Zwłaszcza Katarzyna Skrzynecka, na którą wszyscy liczą, Julia Pietrucha, którą wszyscy chcą zobaczyć oraz Paulla i Agnieszka Włodarczyk, o których wszyscy marzą.

Świetnie przebrany i ucharakteryzowany za obecnego lidera zespołu Piersi Bilguun zaczął z temperamentem, acz nieco sztywno. Powoli się rozkręcał i słuchając go można było niemal uwierzyć, że to oryginalny wykonawca.

Julia Pietrucha jako Britney Spears śpiewała "Hit me baby one more time..." Piotr Gąsowski obserwował ją z tak zmarszczoną twarzą, jakby patrzył na uczennicę, która właśnie oblewa egzamin. Panie Piotrze, nie było wcale źle! Taniec, skomplikowany układ choreograficzny, śpiew 16-latki.  Świetnie poszło Julii, ubranej nader seksownie. Zwłaszcza te różowe, puchate gumki do kucyków... Wykapana Spears!

Paweł Tucholski wystąpił jako Elton John, przy fortepianie, a jakże, śpiewając niezapomnianą piosenkę z niezapomnianego filmu - Król Lew. Dał radę! Mocny, równy, ciepły głos, który chwalił Paweł Królikowski. Małgorzata Walewska przypomniała sobie jak jej, obecnie 21-letnia, córka prosiła kiedyś: Mamo, zaśpiewaj królwa!

Paulla jako Rihanna! Ależ ona seksownie wygląda! Szczupła, piękna, ma rewelacyjne nogi, ledwo skryte pod króciutką spódniczką. No i z odcinka na odcinek śpiewa lepiej. Ostry jak żyleta głos Rihanny, nieco chropawe ruchy na scenie, świetnie oddana nonszalancja z jaką Rihanna się zachowuje. Paweł Królikowski był zachwycony, od dwóch odcinków widać, że stawia na Paullę. Jego wysoka ocena tak ją ucieszyła, że podbiegła i ucałowała go serdecznie.

paulla-jak-rihanna
Paulla jak Rihanna foto: Polsat

Katarzynie Skrzyneckiej tym razem przyszło wystąpić w roli Tatiany Okupnik. Zaszalała i tym razem. Najpierw w białym kostiumie, który wyglądał na zbyt obfity. Dopiero po zmianie kostiumu okazało się, że krył pod sobą jeszcze jeden - tym razem - czarny.

ODDAJ GŁOS W NASZYM PLEBISCYCIE: Kto wypadł najlepiej w tym odcinku Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Świetny, nosowy (kwaczący) głos, tak charakterystyczny dla Okupnik, niemal te same ruchy. Gdy Skrzynecka usłyszała od jury, że "zjadła" Okupnik i śpiewała jej głosem, stwierdziła, że w niej (pewnie ze względu na różnicę rozmiarów) zmieściłyby się trzy Tatiany : ) - Kasiu, przebiłaś Tatianę Okupnik, po prostu byłaś lepsza - uznała Małgorzata Walewska.

Jak zaprezentować się jako Irena Santor? - Stoisz i wyglądasz! - radzi choreograf na próbie Arturowi Chamskiemu. Artur pokaże się nam w czerwonej sukni i czerwonych szpilkach! Wyszedł i śpiewa! Nieprawdopodobne, ale radzi sobie z wyciąganiem wysoookich rejestrów słynnego niegdyś "Walca Embarras".

- Pani Irena pewnie nie będzie miała nic przeciwko temu - orzekła Małgorzata Walewska. - Jestem zakochany w Irenie Santor od lat; za to, jaką jest koleżanką, artystką - mówił Paweł Królikowski.

To było coś! Mariusz Totoszko jako Mailyn Manson w gardłowo wykrzyczanym "Sweat Dreams". Upiorna charakteryzacja, niesamowite oczy, czarne, wampirze włosy i drapieżne ruchy! Niesamowite wcielenie zrobiło od razu widoczne, mocne wrażenie na jury. Nic dziwnego, bo naszemu Mansonowi towarzyszła naprawdę profesjonalna ekipa tancerzy w znakomicie dobranej choreografii, kapitalne światła... Polsat pokazuje klasę w tym show. To musi kosztować!

Ostatni występ: Agnieszka Włodarczyk jako Marcin Miller w pieśni "Jesteś szalona", znanej jak kraj długi i szeroki. Tu sztab charakteryzatorów napracował się, ale efekt był wart ciężkiej pracy. Agnieszka była nie do poznania. Twarz faceta, kanciaste ruchy, głos nieprzypominający wcale kobiety. Występ udał się aż za bardzo, bo jak przypomniał DJ Adamus, w czasach Boysów nie zawsze udawało się osiągnąć idealną synchronizację dźwięku ze scenicznymi ruchami.

Głosowanie jury nie pozostawiło wątpliwości. Ten odcinek wygrał bezapelacyjnie Mariusz Totoszko, a wraz z nim - stowarzyszenie walczące ze stwardnieniem rozsianym. Na jego rzecz bowiem Mariusz przekazał wygrane dziś 10 tysięcy złotych. Przypomniał, że jego siostra też zmaga się z chorobą.

Jeśli nie zgadzasz się z wyborem jury, oddaj głos w naszym plebiscycie: Kto jest najlepszy w show Twoja Twarz Brzmi znajomo?

Paweł Tucholski wystąpił jako Elton John, przy fortepianie, a jakże, śpiewając niezapomnianą piosenkę z niezapomnianego filmu - Król Lew. Dał radę! Mocny, równy, ciepły głos, który chwalił Paweł Królikowski. Małgorzata Walewska przypomniała sobie jak jej, obecnie 21-letnia, córka prosiła kiedyś: Mamo, zaśpiewaj królwa!Paweł Tucholski wystąpił jako Elton John, przy fortepianie, a jakże, śpiewając niezapomnianą piosenkę z niezapomnianego filmu - Król Lew. Dał radę! Mocny, równy, ciepły głos, który chwalił Paweł Królikowski. Małgorzata Walewska przypomniała sobie jak jej, obecnie 21-letnia, córka prosiła kiedyś: Mamo, zaśpiewaj królwa!<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/photo.php?v=422588187877530" data-width="466"><div class="fb-xfbml-parse-ignore"><a href="https://www.facebook.com/photo.php?v=422588187877530">Post</a> użytkownika <a href="https://www.facebook.com/twojatwarzbrzmiznajomo">Twoja twarz brzmi znajomo</a>.</div></div>
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: