ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy Violetta w Polsce w 2017 roku! Koncerty Tini Stoessel - kiedy i gdzie?

Violetta w Polsce w 2017 roku! Koncerty Tini Stoessel - kiedy i gdzie?

13.10.2016, godz. 15:26
Violetta w Polsce
foto: materiały prasowe

Violetta w Polsce w 2017 roku. Koncerty Martiny Stoessel odbędą się w ramach europejskiej trasy koncertowej wiosną 2017 roku. W Polsce zaplanowano aż trzy występy artystki - w Krakowie, Trójmieście i Łodzi. Gdzie i kiedy rusza sprzedaż biletów? Ile kosztuje wejściówka na koncert Violetty w Polsce?

Violetta w Polsce wystąpi wiosną 2017 roku. Artystka ogłosiła właśnie trasę koncertową Tini - Got me started Tour. Koncerty Violetty w Polsce odbędą się 3 kwietnia w Krakowie, 5 kwietnia w Trójmieście oraz 6 kwietnia w Łodzi. Gdzie i kiedy kupić bilety? Sprzedaż wejściówek rusza 14 października 2016 roku o godzinie 12:00. Nie jest jeszcze znana cena biletów na koncert Violetty w Polsce w 2017. Wiadomo jednak, że będzie można je kupić na stronie livenation.pl.

Koncerty Violetty w Polsce w 2017 roku:

  • 3 kwietnia 2017 r. TAURON Arena Kraków
  • 5 kwietnia 2017 r. ERGO Arena, Gdańsk/ Sopot
  • 6 kwietnia 2017 r. ATLAS Arena, Łódź

Trasa TINI TOUR jest pierwszą solową trasą Martiny “Tini” Stoessel opartą na głównej roli w filmie Tini: Nowe życie Violetty i kwietniowej premierze jej debiutanckiego albumu Tini. Podczas trasy TINI – GOT ME STARTED fani będą mieli okazję zobaczyć jak Tini wykonuje utwory ze swojego debiutanckiego albumu, a także z soundtracku do filmu i serialu Violetta, który rozpoczął jej karierę.

ZOBACZ: Tini: nowe życie Violetty - sprawdź zwiastun tuż przed premierą filmu z Martiną Stoessel

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: