ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
SUPER EXPRESS.pl wiadomości gwiazdy The Voice of Poland, 4 edycja: dziś pierwsza BITWA! Zobacz jak sobie poradzą podopieczni Barona i Tomsona!

The Voice of Poland, 4 edycja: dziś pierwsza BITWA! Zobacz jak sobie poradzą podopieczni Barona i Tomsona!

05.04.2014, godz. 13:35
VoP bitwa
foto: Materiał prasowy TVP2

Już dziś The Voice of Poland! Co zobaczymy? Na antenie telewizyjnej Dwójki ruszają „Bitwy” czwartej edycji show. Przed trenerami nie lada wyzwanie - połączenia uczestników w duety. Na ringu staną m.in. podopieczni Tomsona i Barona – Aleksandra Węglewicz oraz Kamil Bijoś. Para wykona utwór „Moves Like Jagger” zespołu Maroon 5 i Christiny Aguilery. Jak się uda? Zobacz!

By zobaczyć wideo przewiń w dół strony

W każdej bitwie The Voice of Poland zobaczymy 8 duetów, które walczyć będą o udział w kolejnym etapie programu. Trenerzy - Marysia Sadowska, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Baron i Tomson - muszą połączyć swoich podopiecznych w pary, które będą „walczyć” ze sobą głosami. A potem trudna decyzja, który z nich zaśpiewa w „Nokaucie”.

W tej edycji, podobnie jak w poprzedniej, uczestnik który odpadnie może zostać „skradziony” przez innego trenera. 

Jak się dowiadujemu, w trakcie dzisiejszych „bitew” na ring swoich podopiecznych wystawią Tomson i Baron.

Wystąpi Aleksandra Węglewicz. Dziewczyna śpiewa od kiedy pamięta. Wraz z pójściem na studia i przeprowadzką do Warszawy los zetknął ją z chórem gospel „Sound’n’Grace”. Wstąpienie do zespołu utwierdziło ją w przekonaniu jaką muzyczną drogą powinna podążać. Mimo, iż jej ukochane style to soul, R&B, gospel i jazz, wokalistka chłonie piękne dźwięki z każdego gatunku. Swoją muzyczną pasję tłumaczy radością, jaką sprawia jej kontakt z ludźmi.

Kamil Bijoś, w przeciwieństwie do Aleksandry, swoją przygodę z muzyką rozpoczął dosyć nietypowo, bo na obozie survivalowym. Młody muzyk nie zszedł z obranej przed laty ścieżki i dzisiaj studiuje wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Jego największym marzeniem jest pokazanie światu, że głos ludzki to instrument, unikatowy i niepowtarzalny. Dlatego do tworzenia muzyki często wykorzystuje jedynie własne usta i trochę elektroniki. Wokalista powoli zagłębia się w tajniki beatboxu. Lubi improwizować zarówno w muzyce, jak i w życiu

Kogo z nich wybiorą Tomson i Baron? Przekonamy się już dziś o godzinie 20.05 w telewizyjnej dwójce. Zapraszamy też na relację na żywo w SE.pl.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: