ROZRYWKA Gwiazdy Teleshow Kultura Disco-Polo
Se.pl wiadomości gwiazdy Wojewódzki kontra Rozenek. Rusin staje po stronie showmana

Wojewódzki kontra Rozenek. Rusin staje po stronie showmana

17.10.2016, godz. 12:32
Rusin broni Wojewódzkiego
Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan foto: Fotomontaż SE.pl

Konflikt Kuby Wojewódzkiego z małżeństwem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana na razie przygasł. Jednak celebryci nadal komentują to niecodzienne starcie gwiazd tej samej stacji. Kinga Rusin stanęła w obronie showmana. Co powiedziała?

Wywiad Kuby Wojewódzkiego w magazynie "Playboy" wywołał burzę wśród celebrytów. Kuba Wojewódzki postanowił bez pardonu opowiedzieć o życiu w polskim show-biznesie. Oberwało się również kilku gwiazdom. Najmocniej Małgorzacie Rozenek i Radkowi Majdanowi. Świeżo upieczono małżeństwo wystąpiło w show TVN Azja Express, gdzie o główną nagrodę walczy ukochana Kuby - Renata Kaczoruk. Rozenek i Majdan nie szczędzili ostrych sów w kierunku modelki. Nic dziwnego, że Wojewódzki stanął w obronie narzeczonej.

Kinga Rusin wzięła z kolei stronę Wojewódzkiego. - Teraz jest taka moda, żeby mówić bardzo źle o Renacie - zauważyła gwiazda TVN. - Od trzech tygodni czekałam na to, żeby Kuba stanął w obronie swojej dziewczyny. Wydaje mi się, że to jest normalne, że facet z którym jestem staje publicznie w mojej obronie. Jeżeli publicznie ktoś na mnie wiesza psy, a jestem z człowiekiem, który mnie zna, szanuje i ceni, a do tego ktoś mnie publicznie słucha, no to przychodzi taki moment, że oczekuję, że wstawi się za mną. Na Renatę jest wylewane wiadro pomyj. Czekałam, czy Kuba coś z tym zrobi i po prostu stanie w obronie swojej kobiety. Wydaje mi się, że stanął – powiedziała w rozmowie z serwisem plotek.pl.

A po której stronie stoicie Wy?

Zobacz: Konflikt Wojewódzkiego i Rozenek to PODPUCHA?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: