WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Zgwałcił swojego PSA! Wszystko jest na ZDJĘCIACH

Zgwałcił swojego PSA! Wszystko jest na ZDJĘCIACH

17.10.2016, godz. 08:45
kundel, pies
foto: FOTO SE

Mieszkaniec Tyczyna został przyłapany przez swoją sąsiadkę jak współżył z... własnym psem. Zszokowana  kobieta uwieczniła to na zdjęciu, które potem służyło jako dowód w sprawie. 30-latek usłyszał wyrok w zawieszeniu. Obrońcy zwierząt domagają się wyższej kary dla sprawcy!

Psa 30-latkowi odebrano i przekazano pod opiekę schroniska "Kundelek". Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty i usłyszał on już wyrok w zawieszeniu. Dlaczego? 30-latek przyznał się do winy, zapewnił, że do sytuacji doszło tylko raz i postanowił dobrowolnie poddać się karze. W przeciwnym wypadku groziłaby mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności - podaje serwis nowiny24.pl. - Ustawa o ochronie zwierząt stanowi wprost, że obcowanie płciowe ze zwierzęciem jest formą znęcania się nad nim i taki zarzut został postawiony - mówi Dominik Miś, prokurator rejonowy w Rzeszowie.

To nie jedyny tak bestialski przypadek znęcania się nad zwierzętami. Jakiś czas temu mieszkaniec Orawy odbył stosunek płciowy z kurą. Sąd uznał wówczas, że mężczyzna jest winny i skazał go na 10 miesięcy więzienia. Zoofil miał również wpłacić 1000 złotych na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Zobacz: Oprawca emerytów uciekł za granicę

Źródło: STORYFUL/x-news
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: