WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Chełmno. Policjanci pobili się z weselnikami bandyty!

Chełmno. Policjanci pobili się z weselnikami bandyty!

28.10.2016, godz. 02:00
policja, radiowóz
foto: EAST NEWS

Ale żenada! Policjanci z Chełmna (woj. kujawsko-pomorskie) zostali wezwani do pijackiej burdy w hotelu, a tam odkryli. że uczestniczy w niej ich przełożony oraz jego najbliżsi współpracownicy!

Młodszy inspektor Marek M. - były już komendant powiatowy policji w Chełmnie - zaprosił na wódkę młodszego inspektora Andrzeja C. - byłego już komendanta policji w Świeciu. Razem z nimi poszli ich zastępcy i naczelnicy wydziałów. W sumie 12 - sama wierchuszka policji z obu powiatów.

Policjanci wynajęli salkę tak, aby nikt nie widział, jak piją alkohol. Tylko że podpici wyszli przed hotel na papierosa. A tam zastali śliczne panie z wesela odbywającego się w tym samym hotelu. Postanowili zagadać do dziewczyn, co nie spodobało się ich partnerom.

Pech chciał, że pan młody i jego goście za policją nie przepadali. Był to kryminalista skazany na 10 lat, który ślub brał na przepustce z więzienia. On i jego kompani zaczęli wyzywać policjantów od psów. Policjanci nie zostali dłużni. Doszło do szarpaniny. Jeden z policjantów po tym zdarzeniu wylądował w szpitalu, gdzie zszyto mu łuk brwiowy.

Obaj komendanci - jak potwierdziła nam rzeczniczka kujawsko-pomorskiej policji Monika Chlebicz - stracili pracę.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: