WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze Smoleńska: TATIANA KARACUBA chwali BLOG ANTONA SIZYCHA

DRASTYCZNE ZDJĘCIA ze Smoleńska: TATIANA KARACUBA chwali BLOG ANTONA SIZYCHA

22.10.2012, godz. 10:02
Raport MAK - fragmenty samolotu
Fragmenty samolotu przed lotniskiem w Smoleńsku. Na zdjęciu zastanawiający kształt - zaznaczony kółkiem foto:

Tatiana Karacuba w swoim oświadczeniu, w którym kategorycznie zaprzecza, jakoby miała związek z publikacją drastycznych zdjęć ze Smoleńska, wytyka także niekompetencję polskich służb specjalnych. Chwali także działalność blogera Antona Sizycha, który sugeruje, że katastrofa pod Smoleńskiem, mogła być zaplanowana.

Tatiana Karacuba wydała oświadczenie dotyczące makabrycznych zdjęć ze Smoleńska, które miał od niej dostać bloger Anton Sizych. Kobieta podkreśla, że nie ma nic wspólnego z fotografiami z katastrofy. Co więcej nie interesuje ją sprawa polskiego rządu.

W oświadczeniu Karacuba wytyka polskim służbom specjalnym niekompetencję i bark profesjonalizmu. Chwali  także działalność Antona Sizycha, który opublikowała na swoim blogu drastyczne zdjęcia ze Smoleńska.

- Polskie służby specjalne pokazały swą niekompetencję i brak profesjonalizmu, pozwalając całemu rządowi, w pełnym składzie wsiąść do jednego samolotu, w tym rzecz. (…) Wydaje się, że wnioski blogera Antona Sizycha trafiły w dziesiątkę. - napisała w oświadczeniu.

Co zatem odkrył Anton Sizych? Z materiałów zamieszczonych na jego blogu wynika, że katastrofa do której doszło pod Smoleńskiem 10 kwietnia 2010 roku, mogła być zaplanowana. - podaje rmf24. Bloger z Barnaułu  sugeruje także, że to samo miałoby dotyczyć wspomnianej w tej publikacji katastrofy rosyjskiego samolotu pasażerskiego Suchoj SuperJet w Indonezji w maju tego roku, zatonięcia promu "Bułgaria" na Wołdze w lipcu 2011 roku, zabójstwa dwóch dziewczynek w Sewastopolu na Krymie w lutym 2011 roku, oraz katastrofy śmigłowca Mi-8 na Ałtaju w styczniu 2009 roku.

Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: