WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Przecieki krążą w internecie. Jakie będą tematy?

Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Przecieki krążą w internecie. Jakie będą tematy?

20.04.2016, godz. 10:20
Egzamin gimnazjalny 2015. Test z języka angielskiego. ARKUSZE, ODPOWIEDZI PYTANIA. NA ŻYWO!
foto: Centralna Komisja Egzaminacyjna

Egzamin gimnazjalny już tuż tuż. W związku z tym uczniowie przeszukują internet w poszukiwaniu przecieków tego, co może się na nim znaleźć. Dla takich cwaniaków mamy informację: nie znajdziecie żadnych przecieków! Zdobycie pytań jest nierealne. Ale za to możemy wam podpowiedzieć co było w zeszłym roku i na tym polecamy oprzeć swoje tegoroczne domysły!

Nadszedł kwiecień - miesiąc, w którym odbywają się egzaminy gimnazjalne. Uczniowie mają już tylko chwilkę, bo pierwszy z trzech dni będzie zaraz - w poniedziałek, 18! W związku z tym sprytni gimnazjaliści przeszukują internet w poszukiwaniu przecieków. Możemy wam z góry powiedzieć - żadnych przecieków nie znajdziecie. A już zwłaszcza nie dajcie się nabrać na materiały, za które trzeba zapłacić! To w 100% jest oszustwo. Zdobycie pytań egzaminacyjnych jest niewykonalne. Gdyby w jakiś sposób wyciekły, egzamin musiałby zostać odwołany, więc nawet jeśli sądzicie, że udałoby wam się coś zdobyć - na nic by się to nie przydało. Natomiast wiemy co było w poprzednich latach i na tym polecamy opierać tegoroczne domysły!

Zobacz: Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Co było w zeszłym roku?


Egzamin gimnazjalny trwa trzy dni i każdego z nich odbywa się inna część - kolejno części: humanistyczna, matematyczno-przyrodnicza i z języka obcego. Ta ostatnia podzielona jest na dwa poziomy: podstawowy (obowiązkowy dla każdego ucznia) i rozszerzony. Każdy poziom trwa po 60 minut. Na teście z wybranego języka pojawią się zadania sprawdzające umiejętności rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych, znajomości funkcji językowych i znajomości środków językowych. Aby dowiedzieć się jakie pytania były w zeszłym roku, zapraszamy do dołączonej galerii.

Czytaj także: EGZAMIN GIMNAZJALNY 2016. Co MOŻNA zabrać na test? Czego nie wniesiesz na salę?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: