WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Mamy odpowiedzi! RELACJA NA ŻYWO

Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Mamy odpowiedzi! RELACJA NA ŻYWO

20.04.2016, godz. 15:19
Egzamin język obcy
foto: CKE

Zakończył się egzamin gimnazjalny z języka obcego 2016. Jak wynika z danych CKE, najwięcej uczniów zdecydowało się zdawać język angielski. Pozostała część gimnazjalistów zdawała egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego i rosyjskiego. Co dokładnie znalazło się w arkuszach z egzaminu obcego? Jakie były pierwsze komentarze? Wszystko już wiemy! W naszej galerii umieściliśmy już arkusze z dzisiejszego egzaminu. W naszej relacji znajdziecie również odpowiedzi z dzisiejszego testu.

Egzamin gimnazjalny 2016 język angielski. Dziś ostatni dzień zmagań uczniów z egzaminem gimnazjalnym - o godzinie 9 rozpocznie się test z języka obcego na pozomie podstawowym, zaś o godzinie 11 uczniownie zaczną pisać test na poziomie rozszerzonym. Na rozwiązanie obu arkuszy uczniowie będą mieli 60 minut. W arkuszu zapewne znajdą się zadania związane z czytaniem ze zrozumieniem oraz umiejętności rozumienia słuchanego tekstu. Gimnazjaliści będą musieli także napisać krótką formę wypowiedzi: telegram, pocztówkę bądź maila. Jak wynika z danych CKE, najwięcej uczniów zdecydowało się zdawać egzamin gimnazjalny z języka angielskiego. Pozostali zdecydowali się zdawać egzamin gimnazjalny z języka niemieckiego i rosyjskiego. Co dokładnie znajdzie się w arkuszach? Część osób twierdzi, że dotarali do przecieków z egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego. Szczegóły możesz znaleźć tutaj: Egzamin gimnazjalny 2016. Język angielski. Przecieki krążą w internecie. Jakie będą tematy? Drodzy uczniowie, pamiętajcie, że na SE.pl znajdziecie relację na żywo z egazminu gimnazjalnego z języka obcego. Na naszej stronie umieścimy również arkusze, zaraz po tym, gdy opublikuje je CKE. Powodzenia!

- 20 kwietnia uczniowie napiszą ostatnią część egzaminu gimnazjalnego - tym razem z języka obcego

- o godzinie 9 rozpocznie się test z języka obcego na poziomie podstawowym, zaś o godzinie 11 gimnazjaliści napiszą test z języka obcego. Oba egzaminy potrwają 60 minut

- zdecydowana większość uczniów wybrała do zdawania język angielski - spośród 39146 uczniów, język angielski będzie zdawać 35140 gimnazjalistów

12.45 Tu znajdziecie odpowiedzi z dzisiejszego egzaminu z języka angielskiego: Egzamin gimnazjalny 2016: Język angielski MAMY ARKUSZ I ODPOWIEDZI! Uczniowie: ale łatwizna!

12.00 Egzamin gimnazjalny z języa obcego z poziomu rozszerzonego właśnie dobiegł końca. Pamiętajcie, że SE.pl znajdziecie wszystkie arkusze z języka obcego.

11.05 Rozpoczął się egzamin z języka obcego na poziomie rozszerzonym Uczniowie mają 60 minut na napisanie egzaminu.

10.15 Większość uczniów twierdzi, że część podstawowa z języka angielskiego była prosta. Podobne opinie pojawiają się wśród uczniów, którzy napisali egzamin z języka niemieckiego.

9.20 Uczniowie mają 60 minut na rozwiązanie egzaminu z wybranego języka obcego. Na egzaminie sprawdzana będzie umiejętność rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych, znajomości funkcji językowych i znajomości środków językowych. Zdecydowana większość zdających wybrała język angielski. Kolejnymi chętnie zdawanymi językami są niemiecki oraz rosyjski.

9.00 Egzamin gimnazjalny - czas start! Gimnazjaliści właśnie zasiedli w salach, otrzymują arkusze i zaczynają pisać egzamin z języka obcego. To już ostatni dzień stresów dla uczniów kończących gimnazjum.

8.50 Na naszym Snapchacie umieszczamy najnowsze komentarze i opinie z dzisiejszego egzaminu.

Tu znajdziecie link: snapchat.com/add/se.pl

8.45 Już za 15 minut uczniowie napiszą egzamin z gimnazjalny z języka obcego. Pamiętajcie, że ściskamy za Was kciuki!

8.15 Pamiętajcie, że około godziny 12 CKE opublikuje na swojej stronie arkusze z dzisiejszego egzaminu. Zaraz potem znajdziecie je na naszej stronie.

8.00 Za godzinę ucznowie napiszą egzamin gimnazjalny z języka obcego. Na rozwiązanie zadań z części podstawowej będą mieli 60 minut.

7.30 Już za półtorej godziny uczniowie napiszą egzamin gimnazjalny z języka obcego. Jakie nastroje panują wśród zdających?

Źródło: X-NEWS
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: