WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska EXPRESSEM: wiadomości z Polski

EXPRESSEM: wiadomości z Polski

01.06.2017, godz. 02:00
Policja
foto: EAST NEWS

Skrót informacji z Polski.

Psy zagryzły niepełnosprawnego

Tragedia pod Sławnem! We wsi Pomiłowo agresywne psy zagryzły niepełnosprawnego mężczyznę. 64-latek odwiedzał znajomego. Na jego podwórku został zaatakowany przez cztery psy. Ani ofierze, ani właścicielowi nie udało się odpędzić agresywnych zwierząt. Psów nie zdołała poskromić wezwana na miejsce policja. Mężczyzna zmarł. Właściciel czworonogów był pijany. Został zatrzymany, a za nieumyślne spowodowanie śmierci grozi mu do 5 lat więzienia. Psy zostaną uśpione.

Zabił matkę i ukrył ciało w wersalce

36-letni mężczyzna udusił swoją matkę, a zwłoki schował w wersalce. Do makabrycznego morderstwa doszło 16 maja w jednym z bloków przy al. Niepodległości w Częstochowie. Nieobecnością kobiety zainteresował się brat 36-latka. Mężczyzna odkrył w mieszkaniu rozkładające się zwłoki. Policja znalazła zabójcę u konkubiny. Groził, że się zabije. Usłyszał już zarzut zabójstwa i trafił na trzy miesiące do aresztu. - Zostanie przebadany psychiatryczne. Może cierpieć na zaburzenia - mówi Tomasz Ozimek (46 l.), rzecznik prasowy częstochowskiej prokuratury.

Dziecko wypadło z okna

Tragiczne zdarzenie w Jędrzejowie. Wczoraj późnym popołudniem małe dziecko wypadło z okna mieszkania w jednym z bloków na osiedlu Reymonta. 16-miesięczna dziewczynka spadła z wysokości czwartego piętra na beton, zginęła na miejscu. Na razie nie są znane dokładne okoliczności śmierci dziecka. Wiadomo, że 33-letnia matka została zabrana w szoku do szpitala. Pobrano jej krew do badań na obecność alkoholu lub innych środków.

Zobacz także: Patologia... Rodzice imprezowali przy niemowlaku, aż zasnęli

Źródło: X-NEWS
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: