WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Gen. SZUMSKI NIE ŻYJE. Były szef Sztabu Generalnego ZAMORDOWANY przez SYNA

Gen. SZUMSKI NIE ŻYJE. Były szef Sztabu Generalnego ZAMORDOWANY przez SYNA

31.01.2012, godz. 07:37
Generał Henryk Szumski zamordowany przez syna
Generał Henryk Szumski, były szef Sztabu Generalnego zginął z rąk syna w poniedziałek, 30 stycznia 2012 r., we własnym domu w Komorowie pod Warszawą. Krzysztof S. zadźgał ojca nożem na oczach matki. 38-latek miał problemy psychiatryczne. Morderca nie odpowie za zabójstwo, bo po obserwacji psychiatrycznej biegli stwierdzili, że jest niepoczytalny. Więcejhttp://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gen-henryk-szumski-rodzina-zona-widziala-jak-syn-krzysztof-s-morduje-generala_224916.html foto: EAST NEWS

Generał Henryk Szumski (+ 71 l.), były szef Sztabu Generalnego, został zamordowany. Zginął od ciosów nożem w swoim domu w Komorowie pod Warszawą.

- Zatrzymaliśmy syna ofiary, który najprawdopodobniej ugodził nożem ojca. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł - mówi "Super Expressowi" Maciej Karczyński, rzecznik warszawskiej komendy.

Jak się dowiedzieliśmy, syn generała, Krzysztof S. (38 l.), był leczony psychiatrycznie. Przyszedł wczoraj około godz. 20 do domu i bez powodu rzucił się z nożem na ojca. Byli przy tym inni członkowie rodziny, ale nie zdołali powstrzymać napastnika.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: