Se.pl wiadomości polska Gen. SZUMSKI NIE ŻYJE. Były szef Sztabu Generalnego ZAMORDOWANY przez SYNA

Gen. SZUMSKI NIE ŻYJE. Były szef Sztabu Generalnego ZAMORDOWANY przez SYNA

31.01.2012, godz. 07:37 / aktualizacja 01.02.2012, godz. 18:53
Generał Henryk Szumski zamordowany przez syna
Generał Henryk Szumski, były szef Sztabu Generalnego zginął z rąk syna w poniedziałek, 30 stycznia 2012 r., we własnym domu w Komorowie pod Warszawą. Krzysztof S. zadźgał ojca nożem na oczach matki. 38-latek miał problemy psychiatryczne. Morderca nie odpowie za zabójstwo, bo po obserwacji psychiatrycznej biegli stwierdzili, że jest niepoczytalny. Więcejhttp://www.se.pl/wydarzenia/kraj/gen-henryk-szumski-rodzina-zona-widziala-jak-syn-krzysztof-s-morduje-generala_224916.html foto: EAST NEWS

Generał Henryk Szumski (+ 71 l.), były szef Sztabu Generalnego, został zamordowany. Zginął od ciosów nożem w swoim domu w Komorowie pod Warszawą.

- Zatrzymaliśmy syna ofiary, który najprawdopodobniej ugodził nożem ojca. Mimo reanimacji mężczyzna zmarł - mówi "Super Expressowi" Maciej Karczyński, rzecznik warszawskiej komendy.

Jak się dowiedzieliśmy, syn generała, Krzysztof S. (38 l.), był leczony psychiatrycznie. Przyszedł wczoraj około godz. 20 do domu i bez powodu rzucił się z nożem na ojca. Byli przy tym inni członkowie rodziny, ale nie zdołali powstrzymać napastnika.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: