WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
www.se.pl - Wiadomości, Polityka, Sport.pl wiadomości polska Kotek wpadł do beczki ze smołą. Został uratowany! [ZDJĘCIA]

Kotek wpadł do beczki ze smołą. Został uratowany! [ZDJĘCIA]

16.07.2016, godz. 02:00
kotek Smoluszek
kotek Smoluszek foto:

A to czarny pech. Trzymiesięczny kociak wpadł do beczki ze smołą. Z gęstej mazi wystawała mu tylko głowa. Po wydobyciu z pułapki ratowali go pracownicy schroniska dla zwierząt. Zastosowali narkozę, masło i płyn do naczyń.

Czarny jak smoła kociak mieszka teraz w gabinecie Izabeli Szolgini (60 l.), dyrektorki schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy (woj. kujawsko-pomorskie). Smoluszek jest energiczny i trochę dziki. Nie wszystkim da się dotknąć. Jego historia jest niezwykła.

Kilka dni temu kotka zanurzonego po szyję w beczce smoły zauważyła jedna z mieszkanek Bydgoszczy. Pechowiec musiał tam tkwić dłuższy czas, bo czarna maź już zastygała w deszczu. Kobieta uwolniła nieszczęśnika wspólnie z przypadkowym przechodniem. Bryłę smoły z malutkim kotkiem zawieźli do schroniska dla zwierząt. Tam akcja oczyszczania kociaka trwała kilka godzin. Narkoza, kroplówka, a następnie czyszczenie masłem. Kłęby papierowego ręcznika i stosy wacików przesiąknięte smołą. Potem płyn do naczyń, wreszcie koci szampon i suszarka. Smoluszek obudził się już czysty.

Zobacz: Woodstock Owsiaka to SEKTA, narkotyki i alkohol?

Źródło: RUPTLY/x-news
tagi: kotek Smoluch
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: