WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
Se.pl wiadomości polska Matura próbna przedmioty dodatkowe Operon. Te ZADANIA pojawiły się na maturze!

Matura próbna przedmioty dodatkowe Operon. Te ZADANIA pojawiły się na maturze!

25.11.2016, godz. 11:39
Matura 2017 matematyka podstawowa. [ARKUSZE, ZADANIA, PRZECIEKI] Relacja na żywo
2017, arkusze, CKE, matematyka, MATEMATYKA PODSTAWOWA, matura, odpowiedzi, poziom podstawowy, matura z matematyki foto: Archiwum

Matura próbna Operon przedmioty dodatkowe. Już dziś licealiści napisali maturę próbną z geografii, historii, chemii, biologii i wos-u. Egzamin rozpoczął się o godzinie 9 i trwał 180 minut. Matura próbna Operon to okazja do zweryfikowania swojej wiedzy przed maturą 2017. Już wiemy, jakie zadania pojawiły się na dzisiejszej maturze próbnej!

Matura próbna Operon z geografii, historii, chemii, biologii i wos. O godzinie 9.00 licealiści napisali maturę próbną z wybranego przedmiotu. Już wiemy, jakie zadania pojawiły się na egzaminach z przedmiotów dodatkowych. Na próbnej maturze z chemii pojawiło się dużo zadań dotyczących właściwości metali. Na maturze próbnej z biologii - zagadnienia takie, jak: fotosynteza, erytrocyty w roztworach, plazmoliza czy budowa nefronu. Było też zadanie z krzyżówek z myszami. Na próbnej maturze Operon z WOS-u dużo materiałów dotyczyło prawa i ustaw. Były też zagadnienia dotyczące modelu rodziny oraz wiedzy na temat funkcji rządu - jakimi typami ustaw zajmuje się rząd.

Zobacz: Matura próbna z Operonem 2016 PRZEDMIOTY DODATKOWE. Maturzyści: co to kur** jest?!

Źródło: RUPTLY/x-news
Więcej wiadomości
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: