WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Napad na McDonald's w Poznaniu! Sprawca użył zabawki

Napad na McDonald's w Poznaniu! Sprawca użył zabawki

25.11.2016, godz. 13:19
McDonalds, fas food, McDonald
McDonald's, fas food, McDonald foto: Dreamstime

Jeden z nich miał kominiarkę na twarzy i wymachiwał plastikowym pistoletem, drugi - próbował pomóc swemu koledze w napadzie na McDonald'sa. Na szczęście na miejsce bardzo szybko podjechali policjanci, którzy obezwładnili obydwu napastników. Prawdopodobnie obaj usłyszą zarzut za zakłócanie porządku publicznego. Wiadomo, że obaj żartownisie byli pijani.

Do nieudanej próby napadu w Poznaniu doszło wczoraj 25 listopada w okolicy ronda Obornickiego. Dwóch mężczyzn, około 30-letnich weszło do McDonald'sa i próbowało dokonać napadu. Jeden z nich wszedł do toalety, gdzie założył kominiarkę. Po wyjściu zaczął wymachiwać plastikowym pistoletem. Na szczęście na miejsce bardzo szybko podjechali policjanci, których zaalarmował jeden ze świadków zdarzenia.

- Rzeczywiście około godz. 15 w restauracji pojawiło się dwóch mężczyzn. Jeden z nich założył kominiarkę i wyjął plastikowy pistolet - powiedział Andrzej Borowiak, rzecznik poznańskiej policji.

Jak się później okazało, obaj napastnicy byli pijani, mieli około 3 promile alkoholu we krwi. Jeszcze dziś żartownisie prawdopodbnie usłyszą zarzuty za zakłócanie porządku publicznego.

Czytaj: Afera w Buszkowach (woj. pomorskie): Dyrektorka szkoły wyłudziła 170 tysięcy?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: