WIADOMOŚCI Polityka Polska Warszawa Świat Opinie Dzieje się USA NowaTV
SUPER EXPRESS.pl wiadomości polska Pili alkohol przed mszą a potem... nie uwierzysz, co zrobili na ołtarzu! Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

Pili alkohol przed mszą a potem... nie uwierzysz, co zrobili na ołtarzu! Szuka ich policja [ZDJĘCIA]

13.09.2016, godz. 13:27
Sprofanował kościół
foto: KWP Poznań

Policjanci z Poznania poszukują dwóch mężczyzn, którzy zaczęli pić alkohol przed rozpoczęciem mszy świętej, a potem rozlali go na ołtarzu. Funkcjonariusze zdecydowali się opublikować zdjęcie mężczyzny, który może mieć związek z tą skandaliczną sytuacją.

Do zdarzenia doszło 4 września w kościele św. Franciszka w Poznaniu. Dwaj sprawcy, którzy wcześniej kupili alkohol w sklepie, zaczęli go pić tuż przed rozpoczęciem mszy, a potem rozlali go na ołtarzu! - Jednego z poszukiwanych przez policjantów mężczyzn, który może mieć związek ze zdarzeniem zarejestrowały kamery monitoringu w jednym z poznańskich sklepów. Mężczyzna jest krępej budowy ciała, ma jasne, krótkie włosy i charakterystyczne zakola - czytamy na stronie policji. Teraz funkcjoriusze zdecydowali się opublikować wizerunek mężczyzny i proszą pomoc o ustaleniu sprawcy. - Można się zgłaszać osobiście na Al. Marcinkowskiego 31 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonów 61-841-24-11 lub 997 - informuje poznańska policja.

Czytaj: Zbezczeszczono grób Bieruta na Powązkach! "Spełniono patriotyczny, obywatelski obowiązek"?

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: